2733
2739
چیز سفید از سینه بزنه بیرون مانع بارداری میشه؟؟؟؟

همون هورمونتون بالاس ک شیر میاد از سینتون مادرمم اینجوریه رفت ام ار ای داد ۵ شنبه جوابشو میگیرم دعا کنید خوب باشه 

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
کجا😂😂😂

اونجا که تگ کردم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی خوشکلی ولی  موهات یخورده عقب هست به نظرم موهات رو با کش میبندی جلو موهات خالی شده منم میبستم الان پشیمونم برا منم رفته عقب موهام 😬😑

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
خشکلی موهاتو اونجوری تو صورتت نپسندیدم 

مرسییی

اینکه،میایی توهین میکنی هیچی بهت نمیگم حتی ریپ هم نمیزنم دلیلش این نیست که جواب ندارم فقط نمیخوام با احمقی مثل تو بحث کنم😉
2742
حق با شماست

قربونت  

کلا اعصابا همه ضعیف شده درکت میکنم گلم

ببخش اینطوری گفتم

ولی صبروتحملتو ببربالا توهرزمینه ای خودت اذیت میشی

شیلا دختری زیبا،مهربون،توانا،پرانرژی،شاد،سختکوش  
2738
اونجا که تگ کردم 

رفتم، باور میکنی اینجا هیچ عکسی ندیدم😂😂😂😂😂

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
اسی خونه زهرا سادات نیستی اونام تولد داشتن...مبلاتونم لنگ همه

نه😐

اینکه،میایی توهین میکنی هیچی بهت نمیگم حتی ریپ هم نمیزنم دلیلش این نیست که جواب ندارم فقط نمیخوام با احمقی مثل تو بحث کنم😉
مرسییی

اسی دوباره بزار ماهم ببینیم

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2706