2737
2739
عنوان

زبون دارا باسیاستهای سایت بیان کمک...

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفہمیدم گلم،چہ ربطی بہ موضوع جاریت دارہ؟

جاریم همه جا نشسته گفته من کار بدی نکردم اینا عقب مونده هستن که از آرایش کردن من ناراحت شدن اخه یکی بهد از ده سال بیاد خونت اونم واسه فوت بچت با یه من آرایش بعدم هر جا بشینی بد مارو بگی خوب زشته دیگه دیروز یکی از فامیلها میگفت جاریت این حرفا رو زده سوهرمم زد زد به خواهرش گفت بهش بگو دهنشو ببنده هر جا میشینه پشت منو زنم خرف میزنه

لطفا حسود نباشیم
2731

شما هم بگو با خنده منم شمارو تا موقعی که هزار سال عمره شوهرم باشه دوست دارم و تحمل میکنم.....

انقد بدم میاد از کسایی که طلاق میگیرن و دوست دارن زندگی دیگران رو خراب کنن بجای اینکه ملت رو راهنمایی کنن دوست دارن همه مثه خودشون بشن البته بلانسبت حیلی هاااااا.....

البته من حای شما باشم نمیگم چون کلا سکوتم در برابر خانواده ی شوهر جز حرف خوب چیزی نمیگم گوشمم دنجه ....

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
2738
جاریم همه جا نشسته گفته من کار بدی نکردم اینا عقب مونده هستن که از آرایش کردن من ناراحت شدن اخه یکی ...

اوھوم،ولی من منظورم این بودشوھرت جواب خواھرشوبدہ نہ شما

وخدایی که بشددددت کافیست❣
شما هم بگو با خنده منم شمارو تا موقعی که هزار سال عمره شوهرم باشه دوست دارم و تحمل میکنم..... انقد ...

دقیقا اینم زندگی خراب کنه موقعی که خوشیم این عذاب میکشه اصلاچشم نداره ببینه ما آرامش داریم خدارو شکر شوهرم شناختتش همیشه هم برای بلاهایی که سر خانواده آورده نفرینش میکنه چون باعث شد پدرو نادرش طلاق بگیرت

لطفا حسود نباشیم
دقیقا اینم زندگی خراب کنه موقعی که خوشیم این عذاب میکشه اصلاچشم نداره ببینه ما آرامش داریم خدارو شکر ...

چه بد ....

خداروشکر که شوهرتون فهمیده اس ؛ بنظرم تا میتونی ازش دوری کن و همیشه باهاش گرم باش که نخواد سر به سرت بذاره  ولی صمیمی هم نباش که بخواد زندگیتو خراب کنه

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
چه بد .... خداروشکر که شوهرتون فهمیده اس ؛ بنظرم تا میتونی ازش دوری کن و همیشه باهاش گرم باش که نخو ...

اره منم همین روالو پیش گرفتم اعصابم راحتتره پلی خوب این حرفش خیلی رو مخه

لطفا حسود نباشیم