2733
2739
عنوان

زبون دارا باسیاستهای سایت بیان کمک...

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 58 پست
چند بار بگو بهش بچه های من انقد از منو همسرم عشق میگیرن که نیازی ب دوس داشتن دیگران نیست دوس داشتن ...

خیلی اصلا یه وعضی فقط زبون داره میگخ زندگی من داداشامن بعد که به مسکلی داریم یهو قهر میکنه چند ماه بعد میاد میگه گرفتارم

لطفا حسود نباشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه هر دفعه تکرا میکنه این حرفو کمبود که تا دلت بخواد شوهرم میگه بچه نداره که بفهمه بچه فقط به محبت ...

میگی پشت تلفن بہ شوھرتم۔گفتہ،شوھرت بایدجوابشوبدہ بگہ من زن نگرفتم وبچہ دارنشدم کہ شمااینارودوست داشتہ باشین،خودم دوسشون دارم کافیہ😁 شمااصلاخودتودخالت ندہ،داداشش چیزی بگہ بہ دل نمیگیرن ولی شمابگی،،،،

وخدایی که بشددددت کافیست❣
2731
چجوری میشه ینی بچه ها عمه رو بخاطر بابا دوست دارن؟

ارع دیگه فقط بخاطر اینکه خواهر پدرشونه 

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

ی بار دای من این حرف و به ما زد که من شماها رو با خواهرم میشناسم ,روزگار چرخید و چرخید خدا رحمت کنه مادرم فوت کرد سراغی اصلا ازش هیچ کدوم نگرفتیم دلگیر بود چرا احوالشو نمیپرسیم که حرف جاش افتاد گفتم بعد مادرم دیگه شما هم رفتی ی جورایی .

2740
میگی پشت تلفن بہ شوھرتم۔گفتہ،شوھرت بایدجوابشوبدہ بگہ من زن نگرفتم وبچہ دارنشدم کہ شمااینارودوست داشت ...

اخه شوهرم امروز سر موضوعی داشت باهاش بخث میکرد در مورد برادر شوهرم اخع جاریم اومده بود برا تسلیت بچم انگاری میخولد بره عروسی همون قدر ارایش کرده بود الان نه ماهه جاریم تو اون روز گیر کرده میگه چرا شوهرم به مادر شوهرم گفته عروستو ببر از خونم اخه ادم با این وضع میاد تسلیت

لطفا حسود نباشیم
ی بار دای من این حرف و به ما زد که من شماها رو با خواهرم میشناسم ,روزگار چرخید و چرخید خدا رحمت کنه ...

اینم همینه به خدا اینقدر دل شکونده باورت نمیشه بچم چند ماهه پیش فوت کرد اومده خونمون میگه چرا مشکی پوشیدین حالا مگه چیشده چهار روزش بوده همش

لطفا حسود نباشیم