2733
2734
عنوان

من وقت ازدواجمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 61 پست
اخه میترسم بعدا مورد خوب پیش نیاد

مورد خوب پیش نیاد بهتره یا اینکه ازدواج کنی با یه مورد خوب نتونی یه زندگی بچرخونی و همش پیش مامانت باشی و از اون کمک بخوای واسه هر مسئله ای؟

خوب‌فکراتو بکن بحث یه عمر زندگیه 

با خدا باش پادشاهی کن😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم وقت ازدواجت نیس الان 😊

یه ذره روخودت کارکن 

چون اوایل زندگی مشترک سختی هایی هست که شماچون زودرنجی شایدنتونی تحمل کنی

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731
مسولیت ی زندگی رو قبول نمیکنی دیگه اگه قبول میکردی ازدواجی میشدی تناقض داره حرفت عزیزم

منم مسئولیت پذیرم عزیزم ولی بعضیا کلا ازدواجی نیستن این دوتا ربطی به هم نداره

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

با این تفاسیر خودت یه دلیل بیار که وقت ازدواجته😶اگه منطقی بود همین فردا برو شوهر کن منم میام شاهد عقدت میشم😕😂

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2740

اینکه نقاط ضعف خودتو رو پذیرفتی یعنی نصف راهو اومدی،، اگر سعی کنی این موارد رد اصلاح کنی قطعا زندگی بهتری خواهی داشت. میتونی با همین فرمان جلو بری و حتی ازدواج هم کنی، ولی اونوقت زمانه و زندگی اصلاحت میکنه که دستش خیلی درد داره  ببخشید نمیخوام بترسونمت ولی قطعا میتونی خودتو تغییر بدی اگر احساس میکنی بااین خصوصیات به مشکل میخوری

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
چرا چرا چرا 😅 اخه من کلا همینم بعید میدونم یه روزی مستقل شم

خب رو خودت کار کن اول گلم 😅 این صفاتی که گفتی یه کمش اقتضای سنته یه کمش دست خودته که تغییرش بدی 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑