2737
2739
عنوان

من وقت ازدواجمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 61 پست
چی؟😅

نه هنو زوده😋

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه سعیتو بکنی ومدیریت کنی کاراتو ،خوب میشه برای یه ازدواج موفق برنامه ریزی کنی به شرطی که خواستگار مناسبی که بدلت بشینه رو انتخاب کنی وبرای لوسیو اینا میتونی از مشاور کمک بگیری مسئله اینه بخواین نکات منفیو ازبین ببرین یا کمش کنید واقدام کنید 

2728
حالا من مسیولیت پذیرو متعهدم ولی از از دواج کردن خوشم نمیاد 

مسولیت ی زندگی رو قبول نمیکنی دیگه

اگه قبول میکردی ازدواجی میشدی

تناقض داره حرفت عزیزم

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
2738
دقیقا روضه یا مهمونی هم میرفت اینو به زنا میگفت الحمدالله با این تعریفا مامانم تونستم شوهر کنم   ...

مامانت دوست داشته نگهت داره پیش خودش خواستگار پرونیش خوبه اما از سیاستش خوشم اومد 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نه نه نه اصلا ازدواج نکن 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑