2733
2734
عنوان

ترس از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
😥😥😥واااییی ممن بازم میترسم 

این استرسا قبل زایمان طبیعیه...من ۱۹ سالمه و بچم ۱۰ ماهشه وقتی بهم یه دکتر احمق  گف بچت چرخیده طبیعی باید زایمان کنی انگار آب جوش ریختن سرم..ولی خداروشکر نچرحیده بود رفتم سز....انشالله بری دکتر بهت بگه لگنت کوچیکه یت رحمت باز نمیسه بفرستت سز 

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه
منم باردار بودماااا ولی راس میگی باشه استرس داشته باش    

باردار بودی.... منم گفتم در لحظه.... اتفاقی که میگذره ترس و وحشتشم میخوابه منم کلی مشکلات داشتم الان فکر میکنم الکی خودمو اذیت کردم . درست نیست به استرس یه خانوم باردار بخندی . 

تبعیض تا کجا ای خداااااااا   من پسر بودم پس چرا مردم؟ کی پاسخگویه هنوزم ازش بدم میاد انقد کلش ...

من ک کلا از طبیعی وحشت دارم...از هرکی میپرسی میگن کسی تو زایمان نمرده که چن ساعته درده دیگ...

عزیزم منم شنیدم ولی خودم چون بچم بریچ موند سز شدم...ولی انشالله که اینجوریه...استرس خیلی بده

اره خیلی منم اگه بیمارستانم خصوصی بود و یا دکتر خودم زایمانم‌میکرد نمیترسیدم الان حس بی پناهی دارم البته تا اردیبهش کلی مونده ولی چند وقتیه خواب آشفته میبینم‌ ترسم زیاد شده

من ک کلا از طبیعی وحشت دارم...از هرکی میپرسی میگن کسی تو زایمان نمرده که چن ساعته درده دیگ...

من درد زایمانو سر یکی از سقطام کشیدم خیلی درد بدیه جالا دارم فکر میکنم این درد حتما چندین برابر اونه ولی دکتر بیمارستان میگفت تو داری همون درد و میکشی

اره خیلی منم اگه بیمارستانم خصوصی بود و یا دکتر خودم زایمانم‌میکرد نمیترسیدم الان حس بی پناهی دارم ا ...

سعی کن بهش فکرم نکنی کو تا اردیبهشت...ببین چ خصوصی چ دکتر خودت چ دولتی اگ خدا بخواد راحت زایمان میکنی اگ نع ک سخت...البته بخودتم بستگی داره اون لحظه حالت چطور باشه...بترسی برات سخت تر میشه

2706