2733
2734
عنوان

ترس از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 90 پست
اخه سزارین مثل طبیعی نیست درسته بعدش درد داره ولی طبیعی عین این میمونه تنهایی هستین و داری زجر میکشی

تو رو خودا نترسونینش بابا کسی با زایمان نمرده گونا داره بخدا

اسی سخته خیلیییی زیاد ولی به کمک خدا ایشالله زود بدنیا میاریش عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو رو خودا نترسونینش بابا کسی با زایمان نمرده گونا داره بخدا اسی سخته خیلیییی زیاد ولی به کنک خدا ا ...

این شالله خدا ازدهنت بشنوه اخه حاملگیم یهویی شد منم نگهش داشتم الان ازترس دارم میمیرم شوهرم ک اینه خیالش نیست

2731
الکی ک سزارین نمیکنن .سزارین باشم ک ازخدامه

یه زیر میزی بدی میکنن..و اینکه رحمت باز نشه،لگنت کوچیک باشه،بچه بریچ باشه..اینارو اورژانسی خودشون عمل میکنن

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه
2738
یه زیر میزی بدی میکنن..و اینکه رحمت باز نشه،لگنت کوچیک باشه،بچه بریچ باشه..اینارو اورژانسی خودشون عم ...

نمیدونم چی بگم بادکترم حرف میزنم ک سزارین کنم اخه خودشم سره زایمانم نمیاد اگ نشدمیرم پیش یکی ازاشناها ببینم اون چی میگ

میفهمم گلم منم خیلی میترسم میدونم طبیعیه و دولتی باید برم‌ترسم‌چند برابره ولی شما اگه خصوصی نیری نتر ...

من دولتی کله اشنادارم وهم خصوصی مادرمم میگ نترس چون کلاخانواده ماخوش زایمان بودن ولی خب بازم میترسم 

2706