2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آخرین بار میل بافتنی دستم گرفتم دوم راهنمایی بودم 

واسه حرفه و فن

سال ۷۱

یادش بخیر

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
کمی بلدم اگه تونستم جواب میدم

ممنون 

یه ژیلت بافتم پشت و جلو تمام شده اما یک کلاف اضافه آوردم دوست دارم قد کارم بلندتر باشه چطوری میتونم از پایین بافت دونه بگیرم شروع به بافت کنم

پس خیلی حرفه ای هستی 

خیلی😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
ممنون  یه ژیلت بافتم پشت و جلو تمام شده اما یک کلاف اضافه آوردم دوست دارم قد کارم بلندتر باشه ...

با قلاب هی دونه بگیر بزار رو میل ولی من در این مواقع تا حلقه میشکافتم بلندترش میکنم 😅

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
با قلاب دونه گرفتم اما پشت کار لبه دار میشه صاف نمیشه خیلی بد دوتیکه معلوم میشه

اره من واسه حلقه از پشت  میگیرم پشتش اونجور میشه ولی از روش خوبه

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...