2733
2734
عنوان

الان دقیقا دلتون چی میخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 39138 بازدید | 1241 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دلم میخاد این تنگی نفس ولم کنه فقط دیگه عذاب نکشم😔😔😔

دلیلش چیه؟!

قلب؟ریه؟!

مادرم مشکل تنگی نفس داشت از قلبش بود.

همسرم هم بعد کروناس اینطوری بود؟ی دکتر گف تبدیل به آسم شده.سه ماه اسپری مصرف کرد.دکترشو عوض کرد گف سینوزیت حاد گرفته.با چند تا داروی ساده خیلی بهتر شده.خداروشکر

خودت باش

دلم میخواست آرامش بیاد توی وجودم

انقد فک نکنم بدم

انقد فک نکنم میرم جهنم

انقد فک نکنم همه باهام لجن

انقد نیام نی نی سایت

انقد پرحرفی نکنم بتونم گاهی سکوت کنم

انقد از دنیا گله نکنم

انقد به آدمای اطرافم اتکا نکنم

و در آخر

انقد همه چیو سخت نگیرم

گاهی دلم میخواد خواب یکی از این خانوم های بهشتی ببینم حضرت مریم یا حضرت عایشه یا فاطمه

خیلی دوست دارم خوابشونو ببینم باهاشون حرف بزنم بگم چیکار کنم حال دل خودمو شوهرمو بچمو اطرافیانم خوب بشه

خدا جون بیا کمکم کن که سخت محتاج کمکتم  

خیلی آرزو ها دارم اما چند روزه عجیب دلم میخواد یه اراده ای کنم رژیم بگیرم و ورزش کنم از چاقی خسته شدم😑😑😑

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

[QUOTE=173993924]دلم میخواست آرامش بیاد توی وجودم انقد فک نکنم بدم انقد فک نکنم میرم جهنم انقد فک نکنم همه باهام ل ...[/QUO

ناامیدی بزرگترین گناهه همین که دلت نمیخاد بری جهنم یعنی دوستداری خوبباشی حق الناس داری بده بعدتوبه کن حق الله را تتا حد ممکن ادا کن میری بهشت

دلم میخاد امام زمان بیاد این همه دروغ و دورویی کارای بد حرفای زشت گناه و فقیر نباشه تو دنیا 

من اگر روزی شود نقاشِ این دنیاشَوم این جهان را...🌍عاری از هر غصه و غم میکشم.بحردلهابی قراری،مهربانی، یکدلی❤.هردلی رادرکنار شاخه ای گل میکشم🌹
2706