2737
2739
عنوان

الان دقیقا دلتون چی میخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 39138 بازدید | 1241 پست
گف بچه هارو ازت  میگیرم     اگر بگیره  دق میکنم    خیلی دلم شکسته &nbs ...

واقعا زجر اوره..این همه سختی میکشیم اونوقت بخاطر قانونمون میترسیم از دست بدیم بچه هامونو.چند سالشه پسرت؟؟؟

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
واقعا زجر اوره..این همه سختی میکشیم اونوقت بخاطر قانونمون میترسیم از دست بدیم بچه هامونو.چند سالشه پ ...

اولی  ۷ سالشه   دومی    هم   اخربهمن انشالله   بدنیا میاد از قانون   ایران مزخرف تر  قانونی نیس   زن یعنی کشک   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولی  ۷ سالشه   دومی    هم   اخربهمن انشالله   بدنیا میاد از قانون &nb ...

عزیزم اولی رو باید بدی دومی و تا ۷ کنار خودت میتونی داشته باشی ...خدا دلتو اروم کنه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
عزیزم اولی رو باید بدی دومی و تا ۷ کنار خودت میتونی داشته باشی ...خدا دلتو اروم کنه

دومی رو  هم نمیتونم   ن درامدی  دارم ن شغلی.....انشالله‌....حال و روزم   بده    حس زندگی ندارم   چون همه زندگیم  خراب شد و بچه هام  دلخوشیم  بودن اوناهم  ازم میگیره 

2728
دومی رو  هم نمیتونم   ن درامدی  دارم ن شغلی.....انشالله‌....حال و روزم   بده &nb ...

عزیزم ...😔😔😔 سخته که...الان پیشته پسرت؟جدا نبخشه اونی رو که به این روز انداخت مارو

منم با هزار امید و آرزو ازدواج کردم.چرا اینجور شد خدااا

مثل کابوس شده همش نگرانم .حالا آندو هیچ جوابش ترسناک تره از شما نمونه هم گرفت؟ علایم شما چی بود عزیز ...

سلام ،خوبی

میگم رفتی اندوسکپی ؟ مشکلت چی بود؟ اینکه احساس می‌کنی یه چیزی تو گلوته مشخص شد از چیه؟

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
سلام ،خوبی میگم رفتی اندوسکپی ؟ مشکلت چی بود؟ اینکه احساس می‌کنی یه چیزی تو گلوته مشخص شد از چیه؟

سلام .ممنون .نه نرفتم میترسم فعلا هم از آندو هم کرونا .

ولی دکترم گفت مشکلت رفلاکسه 

عزیزم ...😔😔😔 سخته که...الان پیشته پسرت؟جدا نبخشه اونی رو که به این روز انداخت مارو منم با هزار ا ...

اره پیش منه  فعلا خانواده م نذاشتن فعلا  باباش بررتش   چون شرایط روحیم   بده  .....جاری اشغالم  منو به این روز انداخت  زندگیم    خوب بود  وضعیت  اقتصادی مون    بد بود ولی خوش بودیم کنارهم       بیشعور  باشوهرم  یکساله   انگار رابطه داشتن تلفنی و پیامک و....  تا ب رابطه جنسی  رسید و فهمیدم  و   الان  خونه  بابامم  تا   زایمان  و بعدش ببینم  چی میشه  

2738
اره پیش منه  فعلا خانواده م نذاشتن فعلا  باباش بررتش   چون شرایط روحیم   بده &nb ...

انشالله هر چی خیره پیش بیاد

من دلن سالاد سزار با سیب زمینی سرخ کرده میخواد

منم پیراشکی میخوام😧😂

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐