2737
2734
عنوان

الان دقیقا دلتون چی میخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 39138 بازدید | 1241 پست

دوست دارم از شب تا صبح بدون بیدارشدن بخوابم الان حدود سه ساله هر یه ساعت بیدارم بعضی شبها که هر ۲۰ دقیقه ولی ناشکری نمیکنم به جاش خدا یه فرشته بهم داده

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من دلم میخواد در یک آن دنیا تموم بشه 

اخرتی هم‌نباشه

همه چیز نیست بشه

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
بغلشو❤ عطر تنشو❤شونه هاشو❤.....♾

دمت گرم

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 

عشقم 

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

خانوما خیر ببینین یه نگا به پست اخرم بندازین شاید به دردتون خورد اونوقت بیان دوستی یه پیام بدین من بتونم تایپ کنم البته با اجازه اسی ممنون

دوستای خوبم برا نی نی دار شدنم دعا کنین لطفااااا   راستی نقاش ساختمون منصف خواستین بگین  دوستی که داری میخونی  لطفا صلوات بفرست واسه نی نی دار شدنم قربونت برم 

یه شوهر همه چی تمووووم هم خوشگل باشه هم پولدار😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

من الان دلم یه بشقاب پرماکارونی میخوادباسالادشیرازی وسبزی خوردن ویه لیوان دوغ بی دغدغه بخورم بدون اینکه به دیابت بارداریم فکرکنم😭😩ازاول بارداریم تاالان به خاطردیابت بارداری رژیمی غذاخوردم دلم میخوادیه دل سیرغذابخورم بدون عذاب وجدان😣

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706