2733
2734
عنوان

الان دقیقا دلتون چی میخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 39138 بازدید | 1241 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان دقیقا دلم میخواست یک کار با همکارای خوب پیدا میکردم و ای کاش پنجشنبه هاشم تعطیل باشه    تا از سر این کارم بیام بیرون   بعد دلم می خواست دوباره دانشجو بشم   در کنارش تفریح های خودمم داشتم   ولی در عین حال هیچ کدومش امکان پذیر نیست  

نه گلم . ناراحت میشم یه زن تو مملکت اسلامی اینقدر بی پشت و پناهه. ان شاالله از این به بعد بهترینها ب ...

من خودم به شخصه هیچ وقت اونیو که در مورد ما قانون گذاشت و .......

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2740
عزیزم من امضاتو خوندم خیلیییی ناراحت شدم یاد خواهرم افتادم که شوهر سابقش کتکش میزد اگه دختر یکسالش گ ...

بچش چی شد؟؟؟😭😭😭😭

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
کمت نباشه عزیزم😬😬😬

قول میدم حتی یه ریالش رو برای خودم خرج نکنم خوب.فقط دوست دارم این مشکلات وحشتناکیکه با یه ذره پول حل میشه حل کنم.توی مشهد که مثلا پایتخت فرهنگی جهان اسلام هست جایی برای ورزش خانمها نیست .دوتا پارک هست که واقعا دوره از ما.ما برای ورزش خیلی مشکل داریم.بچه ها مکانی برای ورزش ندارن.مدرسه ها داغون و خراب.تنها جایی که دارن آباد میکنن بیمارستانهاست.در حالی که اکثریت جمعیت جوان هستند وسالم.فقط داره برای مریض ها هزینه میشه.درسته آیا؟

خلاصه خانمها بیکارر توی خونه.کسی به فکر اشتغال خانوما نیست.وضع داغونه.با پول حل میشه.پولم هست ها.ولی دست آدم درست و حسابی نیست.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2706