2737
2734
مودب باشید واقعا واستون متاسفم که وقتی به شما مربوط نیست ریپلای میکنید و حرف نامربوط میزنید من نگفتم ...

یا همه ی امام زاده ها😳 چرا من باید از چیزی بسوزم مگه تورو می شناسم چقد خودشیفته ای عزیزم تو اگ مودب بودی و احترام سرت میشد نمی گفتی نمیفهمن خانوم تحصیل کرده ک دنبال استقلال مالی هستی 😂😂

A
کاش جواب میدادی

قربونت برم.ببخشید بچها بیدارشده بودن برای.شیر.تو اینستا سفارش میگیرن فکرکنم.البته ما توشهرخودمون هس.

خدایا قربونت برم تا تو بخوای به داد من برسی من به تو رسیدم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ال کارنتین ۱۰۰۰  ویتامین سی  ای  دی'زینک پلاس'کلومفین' امگا۳'کیوتن.فولیک اسید ۵'''عرق ...

ال کارتنین رو چقد خریدین  عزیزم؟

ویتامین سی و فولیک اسید خارجی یا ایرانی؟ 

انشاللہ ک ھرچی ب صلاحتہ پیش بیاد

قربونت برم.ببخشید بچها بیدارشده بودن برای.شیر.تو اینستا سفارش میگیرن فکرکنم.البته ما توشهرخودمون هس.

خواهش میکنم خب اگر پیجی جیزی ازش داری بده کلی ممنونت میشم

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2728
منم نی نی میخوام  فکر کنم شوهرم ضعیفه قارچ گانودرما میگن برای بیماری قند خوبه و خیلی گرونه فکرک ...

عزیزم چندتانمونش هستش.برای بیماری های مختلف.برای ام اس دیابت ناباروری برص

خواهش میکنم خب اگر پیجی جیزی ازش داری بده کلی ممنونت میشم

عزیزم من اینستا ندارم امابزن تواینستا سفارش قهوه گانودرما

ال کارتنین رو چقد خریدین  عزیزم؟ ویتامین سی و فولیک اسید خارجی یا ایرانی؟  انشاللہ ک ...

ال کارنتین ۶۰ تایی ۱۶۷خریدم'فولیک اسیدش ایرانیه'ویتامین سی خارجی..ممنونم عزیزم انشاا... شماهم مادربشی

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2738
یا همه ی امام زاده ها😳 چرا من باید از چیزی بسوزم مگه تورو می شناسم چقد خودشیفته ای عزیزم تو اگ مودب ...

منظورم بود این مسئله رو متوجه نمیشن کی گفتم نفهم ! اصلا به شما چه ارتباطی داره که جای ایشون جواب میدید ؟

ال کارنتین ۶۰ تایی ۱۶۷خریدم'فولیک اسیدش ایرانیه'ویتامین سی خارجی..ممنونم عزیزم انشاا... شماهم مادربش ...

ال کارنتین چقد خوب خریدی فک کنم الان گرون شدہ ارہ ؟

من ویتامین  سی ایرانی میدم فک نکنم فایدہ داشتہ باشہ ارہ؟ 

منظورم بود این مسئله رو متوجه نمیشن کی گفتم نفهم ! اصلا به شما چه ارتباطی داره که جای ایشون جواب مید ...

ایشون خودشون به من گفتن جوابتون و بدم دستشون بند بود خیلی ببخشید ک از شما اجازه نگرفتم☻

A
ایشون خودشون به من گفتن جوابتون و بدم دستشون بند بود خیلی ببخشید ک از شما اجازه نگرفتم☻

شما الان به من توهین کردید وقتی اصلا روی حرفم با شما نبود خودتونو دخالت دادید چقدر تو فضای مجازی دل شکستن راحت شده 

شما الان به من توهین کردید وقتی اصلا روی حرفم با شما نبود خودتونو دخالت دادید چقدر تو فضای مجازی دل ...

وقتی منم تو اون بحث بودم میتونستی فقط اسم اون خانوم و  بگید اما جمع بستید بعدشم چه دلی شکوندم عجبا فیلم هندی شد ک 

A
2706