2733
2739
اره واقعا جوابش خیلی بی معنی وبی ربط بود😂

گیر دادن به درس خوندن من گفتم واسه ترفیع شغلی و محتاج دیگران نبودن و افزایش درامد درس میخونم ولی همچین موضوع ساده ای غیر قابل فهمه واسشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضاتو خوندم برای تقویت اسپرم شنیدم عرق کاسنی ویتامین سی وفولیک اسید جوشاندہ خرنوب و دوسین میگن خو ...

الان همین داروها راداره میخوره ببینیم خداچی میخواد

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
بارداری خیلی سخته تا آدم باردار بشه تا بچه دنیا بیاد آدم خودش سقط میشه منم چهار سال نازایی داشتم اما ...

من ماہ سوم اقدامم باردار شدم اما چون ھمسرم سیگار زیاد میکشید دکترم گفت احتمالا ب خاطر اونہ

2731
گیر دادن به درس خوندن من گفتم واسه ترفیع شغلی و محتاج دیگران نبودن و افزایش درامد درس میخونم ولی همچ ...

باز شروع کردی؟

استارتر چن بار بھت گفت تاپیک جدا بزن و بحثو تموم کن موضوع ب این سادگیو قانع نشدی 

بعد انتظار داری من بیام واس بچہ دار شدن  تو رو قانع کنم؟ 😂😂

کلا در برابر فھمیدن مقاومی😏

من ماہ سوم اقدامم باردار شدم اما چون ھمسرم سیگار زیاد میکشید دکترم گفت احتمالا ب خاطر اونہ

والا دکترا سیگار والکل رایه دلیل میدونن درصورتیکه من هیچ معتادی ندیدم بچه نداشته باشه خیلی اطرافم دیدم 

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2740
نفهم خودتی 😁

مودب باشید واقعا واستون متاسفم که وقتی به شما مربوط نیست ریپلای میکنید و حرف نامربوط میزنید من نگفتم این خانم نفهمن شما انگار از چیز دیگه ای میسوزید جوابتونو نمیدم دیگه 

من نمیتونم متوجه بشم چرا بخاطر خواسته های خودشون یک بچه رو بدون اینکه ازش بپرسن دوست داری به این دنی ...

خوب عزیزم واسه اینه که نمیشه ازش بپرسیم .والا ما پدران و مادران در هر حال نظر بچه خود را می پرسیم 😃😃😃 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد    
چ داروھایی؟ 

ال کارنتین ۱۰۰۰  ویتامین سی  ای  دی'زینک پلاس'کلومفین' امگا۳'کیوتن.فولیک اسید ۵'''عرق کاسنی'ویتامین ب۱۲ هم میدم بهش الان ۲۲ روزه میخوره تازه دوباره بعدش تست بده اگر و اگررررر اوضاع بهتر بود ماتازه میتونیم بریم ivf   نه طبیعی

2706