2737
2734
اره صدرصد بخور ضررنمیکنی

خب از کجا بگیریم که اصلیشو.بدن خیلیاشون اصل نیست چطوی سفارش بدیم؟کجا زنگ بزنیم؟قیمتش چقدره؟

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی فانتزی فکر میکنی تو خودت داری میگی فیلم سینمایی 

دوست عزیز من گفتم افراد زیادی رو دیدم ‌که این سوال رو از پدر و مادرشون پرسیدند . بهتره بحث رو ادامه ندیم استارتر ناراحت میشن موفق باشید 

والا شوھرم میگہ پریود شدی بعدش اقدام کنیم😔

نه عزیزم بدونه فهمیدن علتش باز اقدام نکن منم اولی راپیگیری نکردم دومی هم سقط شدهمسرم تست داد مشکل داره اسپرمش

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2731
ده تابرات فرستادم

ممنونم گلم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
نه عزیزم بدونه فهمیدن علتش باز اقدام نکن منم اولی راپیگیری نکردم دومی هم سقط شدهمسرم تست داد مشکل دا ...

ازمایش اسپ  براشون نوشتن

اما گفتن نیاز نیست ک خودم ازمایش چیزی بدم

اما شوھرم اخر بھمن باید ازمایش بدن

جانم

سوال پرسیدم که کجا اصلیشو.گیر بیاریم؟قیمتش چقدره

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
خب از کجا بگیریم که اصلیشو.بدن خیلیاشون اصل نیست چطوی سفارش بدیم؟کجا زنگ بزنیم؟قیمتش چقدره؟

ماله کجایید.کدوم شهر

خدایا قربونت برم تا تو بخوای به داد من برسی من به تو رسیدم....
نه عزیزم بدونه فهمیدن علتش باز اقدام نکن منم اولی راپیگیری نکردم دومی هم سقط شدهمسرم تست داد مشکل دا ...

امضاتو خوندم

برای تقویت اسپرم شنیدم عرق کاسنی ویتامین سی وفولیک اسید

جوشاندہ خرنوب و دوسین میگن خوبہ 

روزانہ ۴ قاشق نخودآب

ازمایش اسپ  براشون نوشتن اما گفتن نیاز نیست ک خودم ازمایش چیزی بدم اما شوھرم اخر بھمن باید از ...

بارداری خیلی سخته تا آدم باردار بشه تا بچه دنیا بیاد آدم خودش سقط میشه منم چهار سال نازایی داشتم اما یدفعه خود به خود باردار شدم 

A
2706