2737
2739
عنوان

تماس دختر برای پرسیدن نتیجه خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 61 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا خیلی ضایعس  اول اینکه طرف فک میکنه دنبالشی دوم اینکه بهش برمیخوره میگه برو همو انتخاب ...

با خواستگار اول ، یک جلسه صحبت کردم ، ایشون خواستن که جلسه های بعدی بعد از ماموریتشون باشه و الانم پیام میده تو واتساپ هرازگاهی ، من چون شناخت کافی پیدا نکردم ردشون نکردم تا اینکه الان یه خواستگار دیگه اومده که خب شرایطش بهتره

2742
اگرچه حق داری بدونی نظرشون چیه  ولی اصلا درست نیست بهش بگی نظرت چیه  واقعا بعضیا چقدر ...

دقیقا ، بدتر از همه اینکه تو جلسه اول خواستگاری انقدر خودشونو راغب نشون میدنو و بعدم میان آدمو تا دم خونش میرسونن و تو همون جلسه اول حرف از بچه دار شدنم میزنن   ، که ادم فک میکنه فردا جشن عقد هست

اونیکه بهتره هنوز زنگ نزده الان ده روز شده ، قراری هم نذاشتیم که کی زنگ بزنه 

میخواست تاالان زنگ میزد 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
 واسط برادرشوهر خواهرمه ، میترسم اگه جوابشون منفی باشه بعد بزنن تو چشم خواهرم این قضیه رو

نمیزنن ولی بنظرم بپرسه اون بهتره پس

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2738
خوب اشکالش چیه مادرت زنگ بزنه

آخه ما هم همیشه خانواده پسر زنگ میزدن و اینکه این مورد از طرف برادرشوهر خواهرم معرفی شد ، نمیخوایم بعدا بزنن تو چشم خواهرم ، منم متاسفانه این وسط از ایشون خوشم اومد  

آخه ما هم همیشه خانواده پسر زنگ میزدن و اینکه این مورد از طرف برادرشوهر خواهرم معرفی شد ، نمیخوایم ب ...

خوب از برادر شوهرش بپرسه خواهرت غیر مستقیم بگه مینو خاسگار داره ازون دوستت چه خبر

خوب از برادر شوهرش بپرسه خواهرت غیر مستقیم بگه مینو خاسگار داره ازون دوستت چه خبر

باید به این حس خجالتم غلبه کنم ، میدونی چیه اخه کلا این خواستگاره ادم دل گنده ای هم هست مثلا برای قرار اولین جلسه خواستگاری ومعارفه حدود 13 روز طول کشید ولی خب من چون تو شرایطی هستم که باید تکلیفمو مشخص کنم و تکلیف اون خواستگار دیگمو 

پیگیر شدم که نظرت چیه بعدش دیگه گوشیشو جواب نمیداد و کلا غیب شد

یا خدا فقط نظرشو برای ادامه آشنایی پرسیدین ، عقد که قرار نبود بکنین ، ممکن بود در ادامه آشنایی شما موردی ببینید ازشون که خوشتون نیاد 

2706