2737
2739
عنوان

تماس دختر برای پرسیدن نتیجه خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب مگه قرار نیست شما خبر بدید؟؟؟ اخه ما خاسگار میومد ما میگفتیم خبر میدیم اونا که اومدن معلومه میخ ...

معمولا اینطوره که خانواده ی پسر زنگ میزنن که جوابتون چیه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2728

زنگ نزن ولی اگه کسی واسطه هست و واستون قابل اعتماده میتونی غیرمستقیم بهشون برسونی که منتظر خبر هستی. اما درکل باتوجه به اینکه ازشون خبری نشده به نظرم بهتره دیگه منتظر نمونی. نهایتش یه هفته دیگه صبر کن و بعدش منتفی بدون. قسمت نبوده

اللهم انّی اسئلک باسمک العظیم الاعظم                          شوهری رو که من بخوام با بی‌حجابی بقیه نگران ازدست‌داشتنش باشم باید بذاری دم در ببرنش. گویا این عزیزان طعم عشق و علاقه رو هیچ‌وقت نچشیدن.بابا چرا اینقدر بی‌اعتماد‌به نفسین شما!؟ کسی که بخواد بره، میره :/"مجردم" «یا موافق با نظر من هستی یا دشمن خونی من که باید کشته بشی»نگاه برخی دوستان هنگام بحث کردن.تاپیک حس ششم دوس دارم به روم نیارین 🤭دکتر داروساز هستم. زیاد آنلاین نمیشم ولی اگه سعادت حضور داشتم سوالی داشتین درحد توانم درخدمتم

خوب کاملا مشخصه که ده روزه زنگ نزده بخاطر اینه که نپسندیدت معمولا طرف داماد زنگ میزنن نتیجه رو بپرسن نه عروس و طرفش به هیچ عنوان این حماقت رو نکن

تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت، زوووو....تمرین روزهای نفس گیر زندگی بود.
2740
معمولا اینطوره که خانواده ی پسر زنگ میزنن که جوابتون چیه

نمیدونم ما روز خاسگاری میگیم فکرامونو میکنیم خبر میدیم اگه خیلی نه باشه فرداش میگیم اصلا به هم نمیایم نه اگه رودرباسی باشه میذاریم زنگ بزنن بعد میگیم ببخشید دخترمون مثلا قصد ازدواج نداره یا تفاهم نداشتن بخایمم میگیم ما میگیم بیشتر اشنا بشن

نمیدونم ما روز خاسگاری میگیم فکرامونو میکنیم خبر میدیم اگه خیلی نه باشه فرداش میگیم اصلا به هم نمیای ...

ما هیچ قراری نذاشتیم که کی زنگ بزنه ، من چون یه خواستگار دیگه هم دارم که نظرشون مثبته ، برای همین میخوام بدونم اگه نظر خواستگار دومی مثبت هست من خواستگار اولی رو رد کنم 

نه بابا زشته  با اونیک از نظرت بهتره ادامه بده  اون یکی ک زنگ زد بگو نظرت منفیه

اونیکه بهتره هنوز زنگ نزده الان ده روز شده ، قراری هم نذاشتیم که کی زنگ بزنه