2737
2734
عنوان

کاربرا دیوونه شدن متاسفم واقعا چقدر بی فرهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 60 پست

یا خدا 

دوست عزیز یه نفس عمیق بکش آروووووم لدفن 

اخه تو شعور کم یه عده رو چرا به بیخ ریش همه مون میبندی؟ گناه ما چیه که خبر نداریم؟ 

اگه به خاطر یه عباس جان گفتنه خب اگه تو ترکیدی باید همه مداح ها هم ممنوع کار شن مگه نه که تو نوحه هاشون میگن حسین جان حسین جان والا اسی تقصیر نداره😑😑😑

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد شعر موسی و شبان افتادم ...

هیچ آدابی و ترتیبی مجوی 

هر چه میخواهد دل تنگت بگوی .

برخی کاربران اینجا میان که ببینن به کی میتونن گیر الکی بدن و به ارامش برسن !

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
برای شما که نه، نمیدونم گفتم شاید اگه من بگم مشکل داشته باشه.

چرا اشکال داشته باشه اوففففف یعنی نی نی سایتیا جزء عجایب خلقتن به چه چیزایی ک گیر نمیدن

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
اصلا معلوم نیست چه وضعیه این جا واقعا

اینجا جزء از کل جامعه است ...

متاسفانه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2740
باید چیکار کرد واقعا؟ نمیشه از جامعه فرار کرد از اونورم نمیشه تحمل کرد اصلا سردرگمم

به نظرم هر کسی باید سهم خودش در تغییر جامعه را به دوش بگیره ...

تولید محتوا کنیم و ...

این کار حداقل باعث میشه ارامش کسب کنیم که کاری کردیم برای این جامعه

به نظرم هر کسی باید سهم خودش در تغییر جامعه را به دوش بگیره ... تولید محتوا کنیم و ... این کار حدا ...

تلاشمو کردم و بدتر اعصابم داغون شد

برادر من ایران نیست الان داشتم باهاش حرف میزدم به شدت چپم هست البته

سرم درد گرفت اصلا میخوام بشینم گریه کنم

یه وقتایی فکر میکنم جامعه قابل تغییر نیست همینه دیگه فرهنگ ما دو هزار ساله همینه مگه تغییری کرده

به نظرم هر کسی باید سهم خودش در تغییر جامعه را به دوش بگیره ... تولید محتوا کنیم و ... این کار حدا ...

البته الان این حرفو میزنم چون عصبیم فردا یادم میره چی گفتم بیخیالش

انشالله اصلاح شیم هممون

تلاشمو کردم و بدتر اعصابم داغون شد برادر من ایران نیست الان داشتم باهاش حرف میزدم به شدت چپم هست ال ...

😔😔😔

واقعا همینه ‌‌‌..

من خودم چند روز پیش تو یه تاپیکی داشتم به چند نفر کامنت میدادم .یکی اومد گفت : چرا اینقدر اعتماد به نفس داری و نگاهت بالا به پایین هست و بقیه را میخوای ارشاد کنی ؟

حالا من اصلا چیزی نگفته بودم .حتی ارشادم نکرده بودم .فهمیدم طرف حالش خوب نیست .اعتماد به نفس من اذیتش میکنه ...

یه علامت سوال بزرگ برام شد که چرا؟؟؟؟

تهش به این نتیجه رسیدم که نباید برای ادمهای بی ارزش فکر و منطقم را حتی مصرف کنم ....

برای همین سهم خودم را دارم هر روز به خودم یادآوری میکنم .

این منم با این توانایی برای ساختن فکر جدید برای بقیه .خواه گوش شنوایی باشه خواه نباشه ....

به قول مجتبی شکوری ،یک کار کوچیک که کرده باشی و  بتونی بهش افتخار کنی را نام ببر .

شاید دادن یک ماسک به یک کودک کار باشه ....

همون ارامش میده به ادم ...

ما نمیتونیم کشور را تغییر بدیم .ولی تک تک مون تغییر کنیم ایران درست میشه 

😔😔😔 واقعا همینه ‌‌‌.. من خودم چند روز پیش تو یه تاپیکی داشتم به چند نفر کامنت میدادم .یکی اومد ...

دقیقا درسته

انشالله که این تغییر رخ بده واقعا و به قول شما تک تکمون در جهت مثبت بتونیم پیشرفت کنیم و مفید باشیم

من برم استراحت کنم

شبتون بخیر

دقیقا درسته انشالله که این تغییر رخ بده واقعا و به قول شما تک تکمون در جهت مثبت بتونیم پیشرفت کنیم ...

انشاله شبتون بخیر 🌹♥️

2706