2737
2739
عنوان

کاربرا دیوونه شدن متاسفم واقعا چقدر بی فرهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر کنم  گفته بود عباس خالی به جای حضرت عباس فکر کنم

اهان

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2738
فاطمه جان یا زهراجان هم بگم همینطوره؟

پس چی باید بگه ادم؟

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

باز چیشده🙄

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
فاطمه جان یا زهراجان هم بگم همینطوره؟

اصلا من خیلی وقتا میگم علی یا حسین

بدون پیشوند پسوند با وجود احترامی که قائلم گرچه من مذهبی نیستم بیشتر یه جور احترام قلبیه اما اصلا ما چنین قانونی نداریم یا هیچ جا گفته نشده بی احترامیه!حضرت یعنی اقا قبل از خیلی از اسمای عربی به کار میره اصلا چیز خاصی نیست واقعا