2737
2739
عنوان

توروخدا بگین چی کار کنم؟؟؟؟

452 بازدید | 21 پست
دیشب بعد از مدتها نشستم پای سریال کره ای
شوهرم خیلی دوست نداره ولی منعم نمیکنه اصلا نبین
پری بودم و بینماز
خوابم هم نمیومد
شوهرمم غش کرده بود از خستگی
تا نزدیکه صبح بیدار بودم
شوهرم بیدار شد دیدم اخماش توهمه
از دلش دراوردم با مهربونی و حرف و ...
اما فک کردم که از دلش دراومده
امروز که بیدار شدم اصلا نگاهمم نمیکرد
براش اسمس. معذرت خواهی دادم اما بازم...
یعنی من اینقدر مقصرم که ....
***از محبت خارها گل میشود***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چراااااااااااااااااا>؟
روزگار بر یک قرار نمی ماند روز و شب دارد...روشنی دارد،تاریکی دارد...کم دارد...بیش دارد...دیگر چیزی از زمستان باقی نمانده تمام میشود...بهار می آید.... اصلا همان چیزی که دولت آبادی گفته"از یک جایی به بعد آدم آرام میگیرد"
2740
یعنى چى ؟؟؟؟؟
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
شوهرمن اصلا با این مسائل کاری نداره.وا فیلمه خوب.دوست داری ببینی مگه گناهه.چه چیزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
همیشه دلیل شادی کسی باش نه شریک شادی او همیشه شریک غم کسی باش نه دلیل غم او
یگانه جونم خوب گاهی پیش میاد شاید خوشش نمیاد تنهایی بخوابه
شوهر من یهو خستس میخواد زود بخوابه یهو میبینی مثل لودر میاد بلندم میکنه میبرم تو اتاق میگه تو هم باید بخوابی اینجا
خخخخخخخخخخخ
موجودات عجیبین
حالا یکم بگذره ناراحتیش میخوابه
روزگار بر یک قرار نمی ماند روز و شب دارد...روشنی دارد،تاریکی دارد...کم دارد...بیش دارد...دیگر چیزی از زمستان باقی نمانده تمام میشود...بهار می آید.... اصلا همان چیزی که دولت آبادی گفته"از یک جایی به بعد آدم آرام میگیرد"