2733
2739
عنوان

سوت کشیدن گوش

3612 بازدید | 32 پست

سلام دخترا

متاسفانه دو ماهه که گوشم سوت میکشه و شب ها هم چون سکوته صداش بیشتر میشه. تو سرم صدای مته و پیسسسس میاد. نمیدونم درمانی داره یا نه. این چه بلایی بود سرم اومد. گوشم عفونت هم نداره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اینجوری بودم جفت گوشام سوت میکشید روز وشبم نداشت حتی تو خیابون تو اون سر و صدا هم متوجه میشدم بعدا فهمیدم از استرسم بود هر چی بیشتر بهش اهمیت میدادم بدتر میشد بی خیال شدم خوب شد

الانم گاهی اینجوری میشم اما چون اهمیت نمیدم خودش خوب میشه

شما برو پیش متخصص گوش و حلق و بینی که خیالت راحت شه

2738
همیشه هست ولی شبا بیشتر حس میشه😔

یه نظریه ای هست که میگن یهو وقتی گوشت سوت میزنه فرشته ها دارن دمه گوشت حرف میزنن ولی چون فرکانسه صداشون با ماهم سطح نیست نمیفهمیم چی میگن وقتی گوشت زنگ زد اینو و یادت بیار حالت خوب شه

یه بیماری هست به اسم منیریک که همین مشکل رو داره ینی سوت کشیدن گوش 

برو دکتر حتما 

یه خانمی هم اینجا بود شوهرش منیریک گرفته بود بنده خدا عصبی و افسرده شده بود و کار هم نمیتونست بکنه

منم اینجوری بودم جفت گوشام سوت میکشید روز وشبم نداشت حتی تو خیابون تو اون سر و صدا هم متوجه میشدم بع ...

ممکنه باعث ناشنوایی بشه؟ من گوشم جرم سازه ولی هر از گاهی میرم دکتر و شست و شو میدم

2706