2733
2739
عنوان

سوت کشیدن گوش

| مشاهده متن کامل بحث + 3627 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممکنه باعث ناشنوایی بشه؟ من گوشم جرم سازه ولی هر از گاهی میرم دکتر و شست و شو میدم

جرم ناشنوایی نمیاره

شما بری دکتر یه تست میگیرن اسمش نوار گوش هست فکر کنم میگن ادیوگرام اونو ازتون میگیرن ببینن علتش چیه

مگه شنوایی گوشتون تغییر کرده ؟ 

جرم ناشنوایی نمیاره شما بری دکتر یه تست میگیرن اسمش نوار گوش هست فکر کنم میگن ادیوگرام اونو ازتون م ...

نه سوت میکشه خیلی نگرانم. چیکار میشه کرد. تو نت که سرچ میکنم مثل اینکه درمان نداره و باید باهاش بسازم. خیلی خیلی نگرانم😔😔😔

2728
نه سوت میکشه خیلی نگرانم. چیکار میشه کرد. تو نت که سرچ میکنم مثل اینکه درمان نداره و باید باهاش بساز ...

نت یه چیز کلی میگه

بدن هر کس با هر کس دیگه فرق داره 

شما باید بری دکتر ازتون تست بگیره معاینه کنه دارو بده

به گوگل کاری نداشته باش

نت یه چیز کلی میگه بدن هر کس با هر کس دیگه فرق داره  شما باید بری دکتر ازتون تست بگیره معاینه ...

دعا کنید برام و قدر سلامتی رو بدونید. من اصلا نمیدونستم گوش آدم اینجوری میتونه سوت بکشه.😔

دعا کنید برام و قدر سلامتی رو بدونید. من اصلا نمیدونستم گوش آدم اینجوری میتونه سوت بکشه.😔

نگران نباش خوب میشی من تجربه کردم خیلی بده من تو خیابون تو اون سر و صدا هم متوجه صدای سوت میشدم گاهی اوقات دلم میخواست سرم و بکوبم به دیوار یا سرم و با مته سوراخ کنم جفت گوشامم سوت میکشید

ولی انقدر تلقین کردم به خودم تا خوب شد کامل 

نگران نباش خوب میشی من تجربه کردم خیلی بده من تو خیابون تو اون سر و صدا هم متوجه صدای سوت میشدم گاهی ...

راست میگی. خدا کنه خیلی میترسم تا اعصابمو داغون کنه و خونه نشبن بشم😔 تو خانوادتون کس دیگه ای هم مبتلا شده؟

2738

در یک جمله باید گفت از سودا است.
یعنی مقداری خون غلیظ و خشک شده در قسممتی از سر و گوش جمع شده است.
این سودا علت های بسیار زیادی دارد.
سودا جنس خشکی و چسبنده و غلیظی دارد و نمی توان با یک بار استفاده از داروها برطرفش کرد.
جرم گوش باید کم کم روغن بخورد تا نرم شود

خودت باش چون تو یکی از بهترین نقاشیای -خدایی-🦋❤❤❤
راست میگی. خدا کنه خیلی میترسم تا اعصابمو داغون کنه و خونه نشبن بشم😔 تو خانوادتون کس دیگه ای هم مبت ...

نه فقط من این مشکل و داشتم

منم دلیل اولم استرس بیش از حدم بود بعد اونم هی زدم تو نت و دلیلای مختلفشو خوندم هم بهم تلقین شد هم استرسم بیشتر شد واسه همین بدتر شدم فکر کنم یکی دو ماه اینجوری بودم 

اگه تلقینهای منفی به خودم نمیکردم زودتر خوب میشدم

واقعا از روزی که رفتم تو گوگل بدتر شدم 

واسه همین میگم گوگل نکن اصلا چون استرس مادر تمام مریضی ها هست 

برو دکتر دارو مصرف کن تلقین های خوبم به خودت بکن ببین چه زود خوب میشی

چون به هر چی فکر کنی و منتظر هر چی باشی همون برات پیش میاد

پس مثبت فکر کن

[QUOTE=263024906]سلام منم مثل شما هستم چند روزی میشه . چکار کردید شما ؟ خوب هستید؟ [/QUOTEشما گوشتون ...

سلام رفتم جرم گیری کردم خوب شدم .خیل زیادی چرک داشتم طرف ترسید سرم عفونت شدید داشته باشه ولی چیزی نبود فقط گفت گوشم چرک زیادی میده .یه قطره داد گفت بعد حموم بزن به گوشت دو سه بار زدم ولی دیگه نزدم الان کم کم داره برمیگرده سوت کشیدن. فقط یه نکته متوجه شدم اونم اینکه وقتی نوشابه میخورم بیشتر سوت می‌کشه . ولی اگه بعد جرم گیری رعایت میکردم همین یکم سوت کشیدنی که الان دارم هم نداشتم .

2706