2733
2734
یبار یکی از بچه های یه اتاق دیگه راپورتمونو داده بود یکی از رفیقامون تو اتاقش بود باهاش هماهنگ کردیم ...

من نمبدونم چرا عاشق شوخیای پسرام😂😂خیلی خرکی و بی عقلانس 😁

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یبار یکی از بچه های یه اتاق دیگه راپورتمونو داده بود یکی از رفیقامون تو اتاقش بود باهاش هماهنگ کردیم ...

میشه شمام بگی کدوم دانشگاه بودی؟

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...
میشه شمام بگی کدوم دانشگاه بودی؟

راستش دوست ندارم بگم

با احترام  

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2738
شما جلاد هستین عکس العملش چی بود؟؟🤣

نفهمید که ما بودیم

راپورتچیا چی بهشون میرسیدو واقعا نفهمیدم

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
من نمبدونم چرا عاشق شوخیای پسرام😂😂خیلی خرکی و بی عقلانس 😁

تازه خیلی چیزای دیگه هست که نگفتم بگم تعلیق شدن رو شاخشه  

تازه خیلی چیزای دیگه هست که نگفتم بگم تعلیق شدن رو شاخشه    

میدونم 😂داداشم کم وبیش از جمع های پسرونه تعریف میکنه😁

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
مگه چی میشه شهر شو که بگو

اینجا فضول زیاد هست دوست ندارم شناسایی بشم از خودم و دوستمم که گفتم

خوابگاه من طبقه اولش به پل عابر پیاده از پنجره راه داشت بچهای اون اتاق خیلی باحال و پایه بودن چون اگر بعد سالت۹ میومدی خوابگاه رات نمیدادن بعد از پنجره اتاق اونا وارد میشدیم بجاش براشون خوراکی میخریدم عین در بون زندان بودن پنجره باز میکردن جنس پیش کشی رو میدیدن  اجازه ورود میدادن 🤣😂🤣😊😊 یه شب یاعت ۱۱ هوس فالوده زد به یرمون من رفتم خریدم و برگشتم چه رورهایی وافعا

2706