2752
2734
عنوان

زدم شکوندم پوکوندم قرصم خوردم 🍂

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 78 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرض چی خوردی

برو دست کن تو حلفت بالا بیاری

آفرین دختر خوب زود برو

بعد هم برو پیش روانپزشک دارو بگیر ،تا خودت و اطرافیان اذیت نشید

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2731
آخه دلم برای خواهرش سوخت ببخشید تند رفتم🥺

عزیزم از من نه. از استارتر عذرخواهی کن. بنده خدا خودش هم معذبه و ناراحت .ولی واقعا دست خودش نیست 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
آخه دلم برای خواهرش سوخت ببخشید تند رفتم🥺

اره اجیمم هم فلجه هم هیدروسفال هم اوتیسم ۱۲ساله داریم دربه دری میکشیم عاشقشم روانیشم همه کسمه ولی خب عصبی شدم الان بیشتر گریه هام بخاطر اجیمه 💔😔

پشگلت چیه؟ 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🙄🙄🙄🙄🙄ووویی خاک عالم. منطورم مشکل بود

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
شوھرم داد زد 😭😭😭😭😭من غریبم فقط خدارو دارم تو این شھر

با مرد دیونه نباید جواب پس بده اون بگه تو بدترشو بگی هرچند یکی نیست این راهنماییها رو ب من بکنه عزیزم بچه دوم رو نیار و خلاص زندگی متشنج خیلی بهتر از داشتن دوتا بچه ی بی گناهه لااقل اینی که اوردی رو مادری کن درحقش  دهن ب دهن شوهرت نزار

2706