2703
2553
عنوان

زدم شکوندم پوکوندم قرصم خوردم 🍂

1065 بازدید | 78 پست

دوقطبی ام عصبی ام شدید خونه و محیط و اطرفیانمون هم همیشه درحال دعوا تنش استرس اصاب خوردی هرچی ک بگید پشت اتاق بودم فک کردم مامانم رفته حیاط فک کردم کسی نیس اجیمم فلجه رفتم اونور دیدم مامانم دراز کشیدس بخدا ی چیز دیگ دیدمش ترسناک بود توهم زدم گفنم چرا صدانمیدی عصبی شدم کلی اب ریختم تو فرش لیوانارو شکوندم اجیمم ک هی گریه میکرد و پا میکوبید زدمش سرخودمم کوبیدم دیوار  و داد زدم ب جون عزبزم بقران راست میگم حالم بده دعاکنید برم کما اجیمم خلاص شه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

عزیزم مگه دکتر نرفتی؟ دارو بهت ندادن؟ خیلی خوبه که خودت میدونی پشگلت چیه و اینجوری خیلی بهتر میتونی درمان کنی 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

من از تو بدترم دعا کنید من بمیرم یہ دخترم دارم شوھرم الان باھام دعوا کرد یہ حرفی بھم زد خیلی داغون شدم خستمممم انقد داد زد دخترم ۱۱ ماھشہ بدنش داشت میلرزید

این نیز میگزرد
2706