2733
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت روباه خشکه

1041 بازدید | 52 پست

بچه ها واقعا بریدم 

اخه چرا خدا ب من ده کیلو گوشت نمیده 

از بچگی لاغر بودم و کم اشتها خیلی راه ها رو امتحان کردم ک چاق نشدم 

جدیدا شوهرم مشکوک شده تماس و پیام مشکوک 

امشب دعوامون شد بهم گفت مثل روباه خشک میمونی 😭😭😭😭 

پسرم دوشنبه واکسن ۱۸ ماهگی داره بعد واکسن از شیر میگیرمش و میرم پودر کربوهیدرات میخورم حالا یا چاق میشم یا میمیرم

من بهارم که جهان از نفسم خندان است

تو هم بهش بگو گربه نره😀😆

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

روز خواستگاری چشماش نمیدید؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2731
2738

کاش میشد از اشتهام کم کنم بدم بهت بخدا خسته شدم

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

خوش ب حالت یکسال رژیم هستم ۱۵کیلو کم کردم ،هنوز ۱۰کیلو اضافه وزن دارم ،ب من هم میگن قلک،قمقمه

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

چقدر بیشعورن این شوهرا 

چیا که بهتون نمیگن 🤐😮

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

بچه ها حالم خیلی بده شک ندارم ب خاطر لاغریم ی روز بهم خیانت میکنه 

امیدوار بود بعد عقد و عروسی چاق بشم اما نشدم 

قد ۱۶۲ وزن ۴۶ یا ۴۷ 

واقعا حق داره مثل بچه مدرسه ای هستم

من بهارم که جهان از نفسم خندان است
2706