2737
2739

البته به جز خیاطی و آرایشگری و ترشی و سبزی و کیک 😢😢😢

به شدت هشتمون گرو نهمونه...

نیاز به کار خونگی دارم 

تو رو خدا هر ایده ای که سود خوبی داره معرفی کنید لطفا

ان شالله دل همه پر از آرامش و خوشی باشه💖

نمد 

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه چیزی درست کن و پیج بزن بفروش

یا عمده خرید کن لباس یا لوازم آرایش پیج بزن بفروش

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738

گلدونای کوچیک کاکتوس بکار هزینه زیادیم نداره راحت تکثیر میشه تونت یا دستفروشی میتوتی بفروشی

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
بزن گوگل کاردستی‌های نمدی ببین درست کن بازار خوبی داره

کارهای نمدی یعنی کسی می خره آخه خودم که میبینم برام جذاب نیستن...چون کثیف بشن دیگه بدرد نمیخورن🤔

ان شالله دل همه پر از آرامش و خوشی باشه💖
2706