2733
2739
عنوان

اختلاف سنی

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 21 پست
منم همینجور نمیتونم باهاشون کنار بیام

منم ابدا نمیتونم.

میدونی که خانوما زودتر از اقایون به بلوغ عقلی و فکری میرسن برای همینم روانشناسا میگن باید اختلاف سنی باشه.

حالا اینکه چندسال شخصیه ولی من خودم هیچوقت نتونستم با کمتر از ۵ سال از خودم بزرگتر کناربیام

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اطرافیان چیزی نمیگن؟ بخدا وقتی میگفتن شوگر ددی گرفتی مگه نزدیک بود اشکم در بباد

جز نی نی سایتیا کسی چیزی نگفته‌، عزیزم چیکار ب حرف بقیه داری حالااونایی اختلاف سنیشون کمه همه از دم خوشبختن؟یکی مثل من بخدا انقد شوهرم عاقله وفهمیدس انقد خوب رفتار میکنه ک حاظرم جونمم براش بدم مامانو بابام انقد دوسش دارن میگن کاش شوهر ابجیتم چن سال بزرگتر بود یکم عاقلتر بود هرکی هر مشکلی براش پیش بیاد زنگ شوهرمن میزنن من هیچوقت بخاطر انتخابم پشیمون نمیشم من مجردم ک بودم میگفتم اختلاف سنیمون باید بالای شیش هفت سال باشه ک خداروشکر شد، انشالله انقد خوشبخت باشی ک هیچوقت فکرت سمت این حرفا نره عزیزم🌹

همیــشہ*عـشـق *باشد💕همیشه بـرڪـتـــ🍀🍃         
2731
جز نی نی سایتیا کسی چیزی نگفته‌، عزیزم چیکار ب حرف بقیه داری حالااونایی اختلاف سنیشون کمه همه از دم ...

مرسی انشالا خوشبخت باشین

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده...