2737
2739
عنوان

اگه خواستگارتون

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 55 پست
شغلشم دفتر نصب اسانسو 

معمولا کسی که به خودش نمی رسه ارزشی برای خودش قایل نیست و اغلبشون زمینه افسردگی دارند!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر که شمایید، ولی آقایون وقتی به خودشون برسن و لباس خوب بپوشن تیپ و قیافه شون درست میشه

تیپ یه مسئله اس قیافه یه مسئله دیگه

اسی گف قیافش بده

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2728
دکتر که شمایید، ولی آقایون وقتی به خودشون برسن و لباس خوب بپوشن تیپ و قیافه شون درست میشه

دقيقا همينه اينم پولشو داره ولي اصن خوب نميپوشه

چجوري غير مستقيم بگم

اشنايي نداريم سنتي اشنا شديم 

من تقریبا نامزدیم و عقدم دوسال طول کشید

توی این مدت همسرم با دوتا پیراهن فقط میومد خونمون

ابی و قهوه ای

الان چنان خوووووشتیپش کردم که همه هنگن

بدون من نمیره خرید اصلاااا

تیپ یه مسئله اس قیافه یه مسئله دیگه اسی گف قیافش بده

اسی گفت به خودش نمیرسه و قیافه ش درب و داغونه

شاید اگه به خودش برسه قیافه ش درب و داغون نباشه!

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2738
ميترسم بهش بر بخوره

واااا خب خاستگاری واسه این چیزاس دیگه بگو من مثلا تیپ اسپرت دوس با آنکارد باشه همیشه . ایده آل هاتو بگو . بحث یه عمر زندگیه هااا . یا اگ برات مهم نیس و خدایی نکرده میخوای طلاق بگیری خب اون بحثش جداست 

میشه برای حاجتم حمد بخونی گلی؟
دقيقا همينه اينم پولشو داره ولي اصن خوب نميپوشه چجوري غير مستقيم بگم اشنايي نداريم سنتي اشنا شديم& ...

ببین بعد ازدواج تا حدود زیادی تیپش دست خودته، معمولا خانم ها واسه همسرشون لباس انتخاب میکنن

من دختر خاله م با یه پسری ازدواج کرد که همه روز بله برون مسخره ش میکردن کت شلوار صابونی پوشیده بود ۲ سایز از خودش بزرگتر، الان برو آقا رو ببین همه لباساش مارکه بهترین عطرو میزنه و آرایشگاه درست و حسابی میره واقعا خوب شده هاااا

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
چجوري ميگي؟ من خجالت ميكشم

اگه ازت خوشش بیاد خیلیی راحت خودش و برات تغییر میده مثلا بگو آقای فلانی من خودم خیلی به ظاهرم میرسم و همیشه مرتبم خیلی دوست دارم ک همسرمم ب خودش برسه و خوش لباس باشه و از نظر ظاهری مرتب باشه و حتی لباس های ست بپوشیم اینجوری ترغیب میشه که بیشتر ب خودش ب خودش برسه 

میتونی اگه روت نمیشه تو پیام بهش بگی وسط صحبت هاتون 

یا برید مشاوره پیش از ازدواج یواشکی ب مشاوره بگید من از نظر ظاهری زیاد باهاش اوکی نیستم میشه شما باهاش حرف بزنید ببینید پتانسیل اینو داره تغییر بده خودش و

2706