2410
2553
عنوان

اگه خواستگارتون

684 بازدید | 55 پست

پولدار و خانواده دار و خوش اخلاق و دست و دل باز باشه و ٨ سال ازتون بزرگتر باشه ولي اصلا به خودش نرسه و قيافه درب و داغون داشته باشه قبول ميكنين؟ حتما دليلش رو بگين 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بله، چون تیپ و قیافه درب و داغون رو خودم میتونم درست کنم

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

منظور از درب و داغون چیه؟

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632
2714

چقدر این تاپیک ها زیاد شده 🙄

بابا خواستگار شماست ب م چه😄

یعنی مبنای انتخاب های شما نظر کاربرهای اینجاست؟ 🤪

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙

نه عزیزم، اگه بتونم درستش کنم لباس پوشیدنشو طرز ریششو زدن موهاشو.....، اگه تونستم زنش میشم اگه دیدم نه تمایلی به عوض شدن نداره، کلا بیخیالش میشم، چون اکثرا زناهستن که به مردشونو لباساشووو اینا میرسن، مردا انچنان سلیقه ای ندارن

2706