2733
2734
عنوان

اگه خواستگارتون

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 55 پست

بله

چون شاید کسی بهش یاد نداده

شما میتونی با هدیه هایی که میخری مثل کفش های ساقدار و ساعت های لوکس و پیرهن های زیبا بهشون خوشتیپ بودن رو یاد بدی

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
معموليه ولي نميرسه به خودش 

دیوونه تیپشو میتونی درست کنی .البته با خودش حرف بزن یجوری غ مستتقیم بهش بگو من فلان تیپی دوس دارم نظر من برا شما مهمه؟

میشه برای حاجتم حمد بخونی گلی؟
بله، چون تیپ و قیافه درب و داغون رو خودم میتونم درست کنم

چجوری درست میکنی دقیقا دکتر؟🤔

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2738

آره . من قبول می کنم. مردا خیلی بلد نیستن چطور باید لباس بپوشن خانمها باید راهنمایی شون کنن، در ضمن چیزی که مهمه اخلاقه به نظر من، بقیه درست میشه، اگه اخلاقش خوبه و مشکلی نداره قبول کنید، بعد خودتون لباس پوشیدنشو درست می کنید.

چجوری درست میکنی دقیقا دکتر؟🤔

دکتر که شمایید، ولی آقایون وقتی به خودشون برسن و لباس خوب بپوشن تیپ و قیافه شون درست میشه

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2706