2737
2734

خب خانم ها اول اینو بگم بیشتر این هایی که میگن ژله بستنی درست کردیم در واقع ژله شیر درست کردن چون ژله بستنی از هر ده تا 4 تاش سالم و درست در میاد😄

البته بعضی ها هم تو ژله بستنی مهارت دارن منکرش نمیشم😜

عکس ژله هام رو که دیدید حالا بازم میزارم🧡

اول اینو بگم واقعا سر ژله درست کردن خسیس بازی در نیارید و پودر ژله رو کم نریزید 😑

دوم اینکه من بخوام ژله کامل میوه ای و شیری درست کنم اول:

پودر ژله رو با دو لیوان پر آب جوش حل میکنم بعد خوب هم میزنم تا قشنگ صاف بشه بعد کف قالبمو خوب روغن میمالم و مایع رو میریزم تو ظرف تا ببنده معمولا برای من 40 مینی میبنده، 

بعدش برای ژله و شیر، شیر رو با 3 قاشق ژلاتین مخلوط میکنم میزاریم رو گاز و هم میزنم تا شیر خوب ولرم بشه حواستون باشه نباید قل بخوره، 

همونموقع یه قاشق پر وانیل هم برای عطر ژله میزنم، 

شیر که ولرم شد میزارم سرد بشه بعدش آب و ژله آلوئه ورا و ژلاتین رو هم میزنم و میوه هارو میچینم تو ظرف و مواد رو مایع رو میریزم تو قالب، این لایه هم که بسته شد حالا شیر و ژلم که سرد شد اونم میریزم ترتیب ژله ها و رنگشون انتخابیه، به سلیقه خودتون😄

@ژورژیا  

@وسکا  

@___harley__quinn____  

@blinkyy    

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙

لایک لطفا

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

هارلی ک نیس ک تگش کردی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لایک

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2740
اونایی که گفته بودن رو تگ گردم البته بعضیاشون رو گم کردم

خب اشتباه تگ کردی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2706