2737
2734
عنوان

دعای نی نی سایتی ها گیراست

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 33 پست
۱۰ تا صلوات میفرستم واسه حاجتت اگه دعای نی نی سایتیا گیراست واسه منم دعا کنید 

ممنون عزیزم منم برای حاجتتون 10  صلوات می فرستم 

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی احتیاج بهددعا دارم، میشه با دل پاکت منو هم دعا کنی ؟  ان شاالله حاجت روا و دلت شاد بش ...

ممنون عزیزم منم برات می فرستم 

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
2731
10 صلوات براتون فرستادم دوست گلم

ممنون دوست خوبم منم برات 10 تا صلوات می فرستم 

سلام به همه خواهرا عاجزانه خواهش می کنم برام تواین روزجمعه دعاکنین اینماه حامله شم خیلی امیددارم ب ا ...

عزیزم منم براتون صلوات می فرستم الهی به زودی دامنت سبز بشه اسمتون چیه ؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
2738
ممنون دوست خوبم منم برات 10 تا صلوات می فرستم 

ممنونم گلم خیر ببینی حاجت روا ان شاء الله 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
سلام عزیزم امشب برای ازدواج و خوشبختیت سوره حشر خوندم و هدیه کردم به حضرت عباس ع ان شاالله حاجت رو ...

سلام عزیز دلم خیلی لطف کردی آبجی جان الهی به زودی زود خودتم حاجت روا بشی عزیزم 

دعاگوت هستم 

سلام عزیزم خوبی خواهرم؟؟؟ عزیزم برای ازدواجت نماز جعفر طیار بخون اگر تونستی

سلام عزیزم چند بار خوندم  ولی بازم می خونم الهی خودتم به حاجتت دلت برسی ممنون 

2706