2733
2734

یه پک ظرف پیکنیکی دارم. همه ظرفا توشه.

ولی جز اون چند تا لیوان بلورم می‌برم برای چای.

سفره یه بار مصرف. 

دستگیره

سیخ اگه کباب باشه.

سینی 

چاقوی تیز

کتری و فلاسک آب.

چای خشک و لیپتون و قند

خوراکیامون 😋

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چیزای ضروری مثلا چیا ببرم؟ تو نظر خودم ارونایی که شعله آتیش و بیشتر میکنن (اسمشو یادم رفت)  ب ...

ژل آتش زا ببر 

وسایل بهداشتی هم ببر که بدونه حواست به همه چی هست 

منظورم دستمال و ژل و پلاستیک و دستکشه البته   

شده ام غرق در ابهام، غرق در دریای فکر دریای اوهام

میوه. تخمه. خوراکی.توپ والیبال

وسایل ناهار. سالاد

نسکافه یا چایی و کتری بردار چایی ذغالی بزنین

پتو بالش زیرانداز

ابم وردار واسه دس شستن 

ی پیش غذایی چیزیم تونستی درس کن ببر مزه میده مث ساندویچ الویه یا اسنک

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
2728
یه پک ظرف پیکنیکی دارم. همه ظرفا توشه. ولی جز اون چند تا لیوان بلورم می‌برم برای چای. سفره یه بار ...

آره😍😍👌 

چیزای ضروری مثل قندک و آتیش شعله ور کن و بقیه چی؟چیزای مثل این دیگه نیس لازم باشه ببرم؟

چیز ضروری دیگه ای نیست؟

نه دیه بعد ناهاری ک میخاین خب حالا اگ جوج بود سیخ هم ببر.آتش زا هم ببر ما منقل نمیبریم کلا چوب خشک آتیش میزنیم زغال شد جوج میزنیم بعد عاخرشم سیب زمینی میندازیم تو آتیش

همه کسم دخترم❤
2738
آره😍😍👌  چیزای ضروری مثل قندک و آتیش شعله ور کن و بقیه چی؟چیزای مثل این دیگه نیس لازم باشه ب ...

فندک که شوهرم تو جیبش داره🤣 

معمولا هم سر راهمون زغال الکلی می‌گیریم. 

الکل و دستکش یه بار مصرف و پد الکلی هم ببر به خاطر کرونا. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
با این استیکری که گذاشتی🙈چیزای خوبی به ذهنم نمیرسه

اره منم اولش فقط پتو بالش ب ذهنم زد😐😂

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
چیزای ضروری مثلا چیا ببرم؟ تو نظر خودم ارونایی که شعله آتیش و بیشتر میکنن (اسمشو یادم رفت)  ب ...

من منقل ک نمیبرم ژل اتش زا و کبریتی چیزی زیر انداز ی بالشت و پتوهم میبرم چون هوا سرد بشه حامله م دراز میکشم یکم 

2706