2733
2734
عنوان

تروخدا بیاید یه راه حل مناسب بگید خسته شدممممممممممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 49 پست
من شوهرم معتاد شد و ترک کرد هیچکس خبر نشد حتی ننه بابای خودش  اینجوری شوهرم از چشاشم بیش ...

چ خوب

چند وقته ترک کزده ؟

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
شوهر من با محبت و احترام از یه پسر لج باز بچه ننه تبدیل به یه مرد با محبت و مستقل شده هیچ وقت اجازه ...

خوشم میاد ازت

منم اوایل همسرم فحاشی میکرد ولی من جواب نمیدادم و تو خوبی بهشون میگفتم چقدر از دستش ناراحت میشم

کم کم خودشم خوب شد دیگه منم در حالم شدید خراب شه یه حرفی بزنم اون دیگع جواب نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مردا دوست دارن خر بشن اگر باهاشون بحث کرد بیشتر لج میکنن اما اگر زبون بریزی اروم میشن

کتکم زده همسایه ها جمع شدن.ابرو نذاشته

هی من رابطه رو با آشتی و محبت وبغل کردنش پیش میبرم 

خسته شدم دیگه 

الانم نازم نمیخزه. من زنم

ببین منم شبیه شرایط تورو داشتم ببین سر چه چیزایی بهت پرخاش می کنه اونا رو اصلاح کن مثلا شوهر منم روی تمیزی حساسه دارم خودمو تغییر میدم ک خونه همیشه مرتب باشه یوقتایی میبینی لحن حرف زدنت تنده رو اون باید کارکنی

2731
نه حیفه گاهی وقتا به علت دخالت خانواده یا موضوعات دیگه  یه سری تفکرات غلط از ما زنا تو سر شوهرا ...

نه اصلا بحث خانواده هامون نیس

هردومون اشتباه کردیم و لجبازیم

داریم طلاق میگیریم ولی اینم از سر لجبازیه

خوشم میاد ازت منم اوایل همسرم فحاشی میکرد ولی من جواب نمیدادم و تو خوبی بهشون میگفتم چقدر از دستش ن ...

من میگم ناراحتم

بازم انجام میده

مدل خانوادگیشان

رو بدی سوار میشن ‌چه کنم

انگار تنش یادش داره اگه مقصر بودی هم طلبکار زنت وبقیه باش

من خیلی باش مهربونی کردم

خوب گلم جمع کن ک نگ میریزم آشغالی زیادم دهن ب دهنش نشو😔😔

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
کتکم زده همسایه ها جمع شدن.ابرو نذاشته هی من رابطه رو با آشتی و محبت وبغل کردنش پیش میبرم  خس ...

همیشه همینجوریه؟سر هر چیزی کتکت میزنه؟

2738
کدوم شوهری  ب زنش  میگه کجا میره ؟!  ببین من سره همین موضوع با شوهرم کلی بحث ک ...

بله عزیزم

اصلا وقتی از مرد پرسیده میشه با زن میری یا مرد یعنی خودمون این اجازه را میدیم که با زن بره

به فرض بفهمه با زن هم میره باید بگه من بهت اعتماد دارم تا خودت پشیمون بشه

ببین منم شبیه شرایط تورو داشتم ببین سر چه چیزایی بهت پرخاش می کنه اونا رو اصلاح کن مثلا شوهر منم روی ...

مثلا رفتیم ادرس کتابخونه پیدا کنیم میگم خیابون نسترن کوچه ۲۲ سر کوچه

میگه زنگ بزن اسمش چیه

گفتم تازه نقل مکان کرده ممکنه تابلو نداشته باشه ولی اسمش فرهنگه

داد و فحش و بیداد تو ماشین که گریه کردم 

.......

خب الان مگه گفتی چیزی درست شده، خودتون باید حل کنید و نباید اجازه دخالت به‌ دیگران بدید حالا چه برسه ...

مادرم گفت بعد مهمونی هم باش قهر کن

تازمانی که نیاز جنسی و سکوت بش فشار بیاره و منت کشی کنه

و قول بده دیگه دست روت بلند نکنه

وگرنه تا اخر عمر هی تو سرت میزنه میگه اینکه آشتی میکنه 

الان هم اصلاح نشده هنوز طلبکار و بی ادب 

کدوم شوهری  ب زنش  میگه کجا میره ؟!  ببین من سره همین موضوع با شوهرم کلی بحث ک ...

شوهرمن میگه

هرجا بخواد بره بهم میگه

حتی با زن هم بره بهم میگه😑

صداقت تو زندگی ما موووووووج میزنه🙂

مثلا رفتیم ادرس کتابخونه پیدا کنیم میگم خیابون نسترن کوچه ۲۲ سر کوچه میگه زنگ بزن اسمش چیه گفتم تا ...

خوب شما شوهرت زودعصبی میشه و پرخاشگره باهاش کل کل کنی جوش میاره فردا خونه ک نبود ز بزن ۱۴۸ مشاوره بهزیستیه تلفنیه و رایگان داخلی مشاور خانواده وصل شو خیلی خوب راهنماییت می کنن تو گوگل سرچ کن ببین با شوهر پرخاشگر چ رفتاری باید کنی

2706