2737
2739
عنوان

تروخدا بیاید یه راه حل مناسب بگید خسته شدممممممممممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 49 پست
مادرم گفت بعد مهمونی هم باش قهر کن تازمانی که نیاز جنسی و سکوت بش فشار بیاره و منت کشی کنه و قول ب ...

بنظرم تو اول رو خودت کار کن به خودت و اون زمان بده مثلا دوسه ماه زمان بده تمام تلاشتو کن اگر دیدی با تمام تلاشای تو بازم داره این روند رو ادامه میده وسایلتو جمع کن قهرکن خونه پدرت یه مدت مثلا یک ماه ببین چه می کنه اگر خواست اشتی کنه شرایط بذار بگو اگر بازتکرار بشه اینبار میرم درخواست طلاق بده ...و حواستم باشه دفعه بعد خشونت کرد برو پزشکی قانونی نامه بگیر که بعدا ب دردت بخوره شوهر من یکبار این کارو کرد خواستم برم پزشکی قانونی و بعدشم طلاق...اما وقتی فکرکردم دیدم منم یه جاهایی مقصرم به خودم چندماه زمان دادم اگر بازم تکرار کرد اینباررمیذارم و میرم ...فعلا ک خوبیم و همه چی ارومه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمن میگه هرجا بخواد بره بهم میگه حتی با زن هم بره بهم میگه😑 صداقت تو زندگی ما موووووووج میزنه ...

شوهر منم جدیدا میگه 

منتها با زن نمیره یعنی ی کاری میکنم  قبل از رفتن ک دیگه ب زنای دیگه نا نداشته باشه نگاه کنه 😂😂😂😝

خدا روشکر چشم پاکه شوهرم 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
2728
شوهر منم جدیدا میگه  منتها با زن نمیره یعنی ی کاری میکنم  قبل از رفتن ک دیگه ب زنای دیگه ...

یه تاپیک زدم میشه بیاید نظر بدید؟؟

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵