2737
2734
عنوان

تروخدا بیاید یه راه حل مناسب بگید خسته شدممممممممممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 49 پست
باید ادامه پیدا کنه که قشنگ به این یقین برسه که میتونی خودت از پس خودت بر بیای و اهمیت نداره  ...

عزیزم دنیای متاهلی اصلا اینطور نیست اینجورفقط از هم فاصله میگیرن باید با احترام و محبت شوهرشو جذب کنه اون که گفتن زیاد به شوهر نچسبین مال روزای خوشیه که فکر نکنه بهش وابسته ای نه وسط قهرو دعوا

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم شایدم فردا بخوام طلاق بگیرم مصلحت بود بدونن بخصوص یه بار گوشی برداشت زنگ بزنه داییم باش دعوام ...

من شوهرم معتاد شد و ترک کرد هیچکس خبر نشد حتی ننه بابای خودش 

اینجوری شوهرم از چشاشم بیشتر بهم اعتماد داره 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
2728
پس چرا نیومده منت کشی راهکار مادرم

خب الان مگه گفتی چیزی درست شده، خودتون باید حل کنید و نباید اجازه دخالت به‌ دیگران بدید حالا چه برسه به اینکه خودتون بگید ،تازه خودت هم می گی مرتب نیستی ،اون کارش درست بوده‌ که پيش مهمون رعایت کرده، خوب بود اخم و تخم می کرد ؟ پيش مهمونا خوب شده بودین بعدا نباید کش می دادی ،سعی کن مرتب باشی 

عزیزم دنیای متاهلی اصلا اینطور نیست اینجورفقط از هم فاصله میگیرن باید با احترام و محبت شوهرشو جذب کن ...

عزیزم سواستفاده میکنع

نام منو با فحش

صدامیکنه

همیشه بم غرمیزنه 

الکی سرم داد میزنه

خصوصیات ادم سواستفاده گر داره 

دنبال راهی برا تربیت شم 

ازاین آدماس

خویی کنه سوارت میشه

دقیقا مردا دوست دارن خر بشن اگر باهاشون بحث کرد بیشتر لج میکنن اما اگر زبون بریزی اروم میشن

شوهر من با محبت و احترام از یه پسر لج باز بچه ننه تبدیل به یه مرد با محبت و مستقل شده هیچ وقت اجازه ندادم رومون تو روی هم وابشه و به هم بی احترامی کنیم یک بارم به هم فوش یا حرف بدی نزدیم حتی یک بار

2738
گلم شاید پس فردا بخوام طلاق بگیرم مصلحت بود بدونن بخصوص یه بار گوشی برداشت زنگ بزنه داییم باش دعو ...

حرف مردم مهم نیست عزیزم

اینجوری داری زندگیتو نابود میکنی

ببخشید اینو بهت میگم ولی مسئولیت پذیر نیستی و خودتو میخوای پیش فامیل مظلوم نشون بدی

زندگی سختی داره لذت هم داره

کاش یه قانونی بود مثل گواهینامه آیین زندگی مثل رانندگی کسی تا قبول نمیشد حق نداشت ازدواج کنه

شوهر من با محبت و احترام از یه پسر لج باز بچه ننه تبدیل به یه مرد با محبت و مستقل شده هیچ وقت اجازه ...

گلم 

این از دسته ادمایی.که .محبت کنی.سواز میشن .و بدتر بات رفتار میکنن.میگن پس من چیزیم.که این زنم محبت میکنه کوتاه میاد.و هی دعوا میکنه بام اخلاق نداره

شوهر من با محبت و احترام از یه پسر لج باز بچه ننه تبدیل به یه مرد با محبت و مستقل شده هیچ وقت اجازه ...

چ خوبه اینجوری،من و شوهرم که همش کارمون دعوا و بحث بود

دوتامون خیلی لجبازیم 

درست هم نمیشیم😕

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
حرف مردم مهم نیست عزیزم اینجوری داری زندگیتو نابود میکنی ببخشید اینو بهت میگم ولی مسئولیت پذیر نیس ...

عزیزم ممکنه بکشتم

باید بدونن

بیان نجاتم بدن

نه که یهو بگن دختره که باشوهرش خوب بودن یهو مرد

چ خوبه اینجوری،من و شوهرم که همش کارمون دعوا و بحث بود دوتامون خیلی لجبازیم  درست هم نمیشیم😕

نه حیفه گاهی وقتا به علت دخالت خانواده یا موضوعات دیگه  یه سری تفکرات غلط از ما زنا تو سر شوهرا ایجاد میشه که با لجبازی فقط اون حرفارو تایید میکنیم ولی اگه ثابت کنیم اشتباه کرده برای یک عمر آرام وارد زندگی میشه

کدوم شوهری  ب زنش  میگه کجا میره ؟! 

ببین من سره همین موضوع با شوهرم کلی بحث کردیم ب نتیجه نرسیدیم سعی کن ب شوهرت اعتماد  داشته باشی 

یعنی چی ک با زن میری یا مرد .! 

شوهر شما چرا باید با وجود  داشتن زن باز با ی خانم بیرون بره اینجوری پرسیدی ب نظرم واضح تو چشاش میگفتی بهت اعتماد ندارم بهتر بود 

چرا خودتو اذیت میکنی و حرص میدی؟! 

بزاار هر قبرستونی میخواد بره . تو چرا خودتو حرص میدی ؟! اون ک اول و آخر میره اصلا نپرس بزار زندگیت قشنگ با شوهرت ب قول خودت گل و بلبل باشه

در ضمن شوهرتون خیلی بی فرهنگه ک دست رو زنش بلندمیکنه 

ی چن وقت اصلا ازش نپرس کجا میره و با کی میره و چیکار میکنه 

فقط بگو عزیزم کی برمیگردی شام چی میخوری برات درست کنم 

هوا سرده داری میری کلاهم سرت کن یا برگشتی نونم بخر با خوبی رفتار کن و ی چیزی قبل از رفتن بگو ک تو فکرت باشه مثلا بگو نون یادت نره 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
2706