2733
2734
عنوان

شما تنهایی سوار اسنپ می شید؟؟حتی تو دوران کرونا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 33 پست
نمیترسونمتون من و همسرم اسنپ گرفتیم بعد با 2 دقیقه تاخیر من لغو کردم تا یکی دیگه بگیرم بعد این آق ...

شاید زنش بهش خیانت کرده 😶

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی؟؟خب از کرونا بیشتر می ترسم با اینکه دوتا ماسک میزنم 

صندلی عقب بشینید .

از راننده بخوان شیشه ها رو کمی پایین بده ( حتی اگر هوا منفی 40 درجه ست ) . البته کمی پایین بده . نه خیلی ....

مرد متولد 1360
نمیترسونمتون من و همسرم اسنپ گرفتیم بعد با 2 دقیقه تاخیر من لغو کردم تا یکی دیگه بگیرم بعد این آق ...

اعصابش خورد بوده از جای دیگه

مردم تحت فشارن

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   
2731

خب وقتی لغو کردید چرا سوار شدید!؟

من حتی وقتی میگن من با به ماشین دیگه میام هم قبول نمیکنم و زود گزارش میدم

بااینکه با تهدید میگن هرکاری دوست داری بکن

ازاینا نترسید گزارش به اسنپ بدید زود پیگیری میکنن وگرنه عواقبش گردن خودتونه

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2738

نه بابا چه دزدیدنی من با اسنپ تا ۱۱کیلومتر خارج شهر رفتم اومدم

کرونا هم که هم شما هم راننده ماسک زدید چه خطری

همسایه بالایی ما دیشب تولد داشتن با۵۰ ۶۰نفر مهمون از اول کرونا هم همینن هییییچ کدومشونم نگرفتن نمیدونم چیه قضیه والا

همسرت نزد بترکونتش 😕

برا سلامتی خانواده من و خودت ی صلوات بفرس ،😚خدایا کمکم کن سربلند بشم

خب بی وجدانیه کردین دیگه..تا اون راننده برسه پیش شما حدعقل 5دقیقه زمان میبره شمام زودی لغو زدین .در واقع یارو رو سرکار گذاشتین

2706