2733
2734
عنوان

مادر شوهرمو راهش نمیدم خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری راهش نمیدی؟

برای منم سواله...یعنی از شهری دیگه میاد پشت در هر چی در میزنه باز نمی کنه؟نمیشه که....حالا اگه منظورش اینه که وقتی اوند کم محلی می کنه یه چیزی

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم
2728

اگه به یه طلا ندادن باشه مادرشوهزمنم به سه تا جاریم طلا داده وفقط به من نداده اون هم به خاطر اینکه  دقیقا وقت عروسی من دستشون واقعا تنگ شده بود حالا من باید به خاطر این موضوع بی احترامی کنم؟؟؟!!!

منم با مادربزگ همسرم مشکل دارم دلم نمیخواد باهاش دیگه در رفت و امد باشم باید چیکار کنم خیلی اذیتم کرده بدیش اینه که با مادر و پدر همسرم زندگی میکنه بخوام اونا رو ببینم این عطیقه رو هم باید ببینم اما نمیرم که مجبور بشم تحملش کنم 

2738
عقده ای نیستم مݓل خودش رفتار میکنم 

پس خیلی بچه ای که نمیدونی با کی باید مثل خودش برخورد کنی، فقط یه حرفی شنیدی که با هرکی باید مثل خودش برخورد کرد

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

به خاطر یه تیکه طلا داری انقدر عقده ای باری در میاری 😏 

زمین گرده مواظب باش دل یه مادرو نشکون 

این از بی عرضگیه خودت که نمیتونی خونه مادرشوهرت بری حالا هم راه ندادن تو خونشونو بهونه کردی وگرنه دردتو همون طلاس که برات نیوردن

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

اون طلا نخره شوهرت ک برات خریده 

اتفاقا من جات باشم ارزشم رو پایین نمیارم ک همه بفهمن بخاطر طلا یا فرق گذاشتنش قهرم 

باهاش بااحترام اما نه خیلی صمیمی رفتار کن

بعضی وقتا اهمیت ندادن بزرگترین عذابه برا طرف

2706