2726
عنوان

مادر شوهرمو راهش نمیدم خونمون

1707 بازدید | 90 پست

خواهش میکنم خودتونو بذارید جای من و الکی قضاوت نکنید واقعا خدایی و راست بگید حق با کیه

از وقتی ازدواج کردم هیچ طلایی واسم نیوورد در صورتی ک واسه جاری کوچیکم و جاری بزرگم یه تیکه طلا برده

خواهر شوهرم یبار بدجور بهم توهین کرد بعدا ک ب مادر شوهرم گفتم از دخترش دفاع کرد از وقتی ک عروسی کردیم کلا دوبار یه سه بار دعوت کرده تو یه شهره دیگس و باما 3ساعت فاصله داره شوهرم زنگش زده میگه بیایم اونجا واضح گفت ن بعد پشت بندش گفت چند روز دیگه میخوام بیام اونجا یه سر میام خونتون من که یک ساله راهش ندادم خودشم میدونه ناراحتم ازش چند بار به شوهرم گفته و دوباره مݓل ادمای پرو میگه میام من عمرا راهش بدم خیلی ادم مزخرفیه هیچ کار واسم نکرد 

تازه من هیچ شوهرم گناه داشت دلش میخواست بره خونه مادرش من خودم هر روز میرم خونه مامانم واقعا نمیدونم چرا انقدر بی وجدان فقط بفکره خودشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم والا شما اونو راه نمیدی اون شما رو راه نمیده کلا عجیبه روابطتون 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728

والا اینایی که گفتی ازنظر من دلیل نمیشه خونت راهش ندی، خونه راه ندادن دلیل بزرگتر و سنگین تری میخواد نه این دلایل ساده که تو زندگی خیلیامون هست

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
همه ی اینکارارم کرده باشه باز حق نداری راهش ندی،مردشور عروسایی مثل تو رو ببرن

عزیزم بهت برنخوره شاید اشتباهی از طرف شما رخ داده که مادرشوهرتون یه کارایی مثل خرید طلا رو براتون انجام ندادن. در هر صورت نباید راهش ندی خونت اون یه مادره و اندازه مادر شما برا بچش زحمت کشیده

چون گفتی راستشو بگو    حق و به شما نمیدم انتظار محبت نداشته باش از کسی

زیاده روی تو هر چیزی خوب نیس   بین مادر و پسر جدایی ننداز   اونم تا این حد   در ضمن   نه مادر شوهر هستم  نه برادر دارم  که فک کنی برای این اینجوری گفتم   حس بدی بهم دست داد ازت

2706