2737
2739
عنوان

بچه ها به نظرتون نامزدمو ول کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 45 پست
من اصلا نمیخوام ثابت کنم پاک بودم یا جلف.من گذشته پر از غم وغصه وافسردگی داشتم فقط یک دختر که باهاش ...

اینارو نزار  همسرت متوجه شه هیچی از گذشتت نزار بفهمه این ادم اتو میگیره ازت

باید صبر کنی چون ممکنه خیلی محسنات داشته باشه باید شک کنی چون ممکنه شکاک باشه. ولی چیزی که من از خود ...

امشب داشتم صحبت میکردم تو حرفاش بود دورغگویی خوب نیست دیشب هم اینو .نمیزاره من یادم بره.کلا من فراموش میکنم یک کاری میکنه یادم میاد تاپیک دیشبمو بخونید متوجه میشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا دلم نمیخواد گذشتشو به رخش بکشم ولی مجبور بشم حتما میگم با ملایمت.چون دلیل رفتارشو اصلا نمیفه ...

اینو بزار برای مرحله ی آخر ک خیلی اذیت کرد بگو عزیزدلم مثلا تو قبلا اینجوری کردی من تا حالا بهت گفتم چرا؟ چون گذشته ی هرکس ب خودش مربوطه.....

2731
من اصلا نمیخوام ثابت کنم پاک بودم یا جلف.من گذشته پر از غم وغصه وافسردگی داشتم فقط یک دختر که باهاش ...

اتفاقا اصلا نخواه که ثابت کنی چون قضیه شما فرق میکنه شما یه حرف زدی حالا اشتباه گفتی چیزی نبوده بخوای جواب پس بدی ثابت کنی یا التماس برای بخشش تو یه توصیح کلی داشتی دادی و منظورتم گفتی دیگه ولش کن تا اون خودش با خودش کنار بیاد همه وقنی تلاش جواب نمیده و نتیجه برعکس میشه 

واقعیت اینکه من فکر میکنم خودش مشکل داره.من اصلا از چنین زاویه ای به ماجرا نگاه نکرده بودم.چرا اون ه ...

کسی که خیلی کنکاش کنه تو گذشته به درد نمیخوره گذشته هرکس به خودش مربوطه هرکی تو گذشتش کاری کرده دلیل نمیشه همون رفتارو بخواد ادامه بده مگه اینکه خلافش ثابت بشه

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
اینو بزار برای مرحله ی آخر ک خیلی اذیت کرد بگو عزیزدلم مثلا تو قبلا اینجوری کردی من تا حالا بهت گفتم ...

منم الان هیچی نگفتم فقط ناراحت شدم قهر کردم امد اشتی کرد میگه برام مهم نیست ولی توی حرفاش هر شب رد این فکر رو میبینم

کسی که خیلی کنکاش کنه تو گذشته به درد نمیخوره گذشته هرکس به خودش مربوطه هرکی تو گذشتش کاری کرده دلیل ...

والا من از خدام بود اگه پسر بودم دختری مثل خودم نصیبم میشد .به خدا که راست میگم من گذشتم ادم خوبی بودم.بهش افتخار میکنم

2738
اتفاقا اصلا نخواه که ثابت کنی چون قضیه شما فرق میکنه شما یه حرف زدی حالا اشتباه گفتی چیزی نبوده بخوا ...

من دیگه راجبش حرف نمیزنم ولی تو حرفاش مدام از دروغگویی صحبت میکنه میفهمم به منه منظورش.ولی در درونم ناراحتم میخوام تموم شه

زیاد دوسش دارم ولی خیلی خسته شدم حس میکنم تنهایی راحتر بودم

اشتباه میکنی اجی .من بدون نامزدم مث یه مرده شدم اخه ۷.۸ سالی عاشق هم بودیم ب سختی بهم رسیدیم ولی خب نزاشتن از خدا بی خبرا....ی پیشنهاد یه هفته باش حرف نزن به روشم هیچی نیار تو این یه هفته همش به نبودنش فک کن به یه دنده بودنش ک اگ بگی برو جلوتر نگیره ...اگ تونسی اذیت نشی اون وقت منطقی واسه رابطتون تصمیم بگیر که اگ منطقی باشه هم زندگیه بهتری در انتظارمه .امیدوارم ک ب انداز من بنده احساس نباشی

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2706