2726
عنوان

بچه ها به نظرتون نامزدمو ول کنم

651 بازدید | 45 پست

پدرم خیلی مخالف بود چون میگه سواد ووضع مالیش به تو نمیخوره ولی الان وضع مالیش بهتر شده ادمی که خارج از ایران زندگی کرده ودوتا زبان مسلطه وخیلی چیزها میدونه که من بلد نیستم اینکه دیپلمه اصلا تو چشمم نیست.بهم ولی با یک جمله شک کرده.گفتم چرا تو ازدواجمون مانع ایجاد میشه.گفت شاید به کسی بد کردی.گفتم من هیچ پسری رو اذیت نکردم.فکر کردم منظورش اینکه به پسری بد کردی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیخیال لعنت به زمونمون که همه روشکاک کرده 😔

من به چشمم اعتمادندارم 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
واقعا منظورشو بد متوجه شدم یکدفعه گیر داد مگه با چند نفر دوست بودی.منم بهم برخورد قهر کردم بعد زنگ ز ...

بگو اگه با چند نفر بودم ک حرفه ای میشدم ی خوبشو انتخاب میکردم پشمک

ی صلوات مهمونم کن ....
واقعا منظورشو بد متوجه شدم یکدفعه گیر داد مگه با چند نفر دوست بودی.منم بهم برخورد قهر کردم بعد زنگ ز ...

چی بگم پسره دیگه تا از مخشم در نیاد ول کن قضیه نیست اخه اینکه ذهن شما هم یهو اون قضیه رو گفته اونو به شک میندازه که اره پس حتما چیزی هست که مستقیم ذهنش رفت سمت اون قضیه

همش تو صحبتامون حس میکنم بی اعتماد شده.گذشته خودش اصلا جالب نیست .میگم این شاید یک نشونه برای من باش ...

دوسش نداری ؟اگ نداری برو نداری بهتر بگم عاشقش نیستی؟؟؟؟؟ نشونه چیه دختر من هزارتا بدی دیدم هنوز دیونه وار میخوامش

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
الان از شماها راهنماییی میخوام چرا باید صبر کنم ویا چرا باید با کسی که بعد دوسال بهم شک کرده بمونم

شیرینی خورده من که رابه را بهم شک میکنه چی ؟؟

توروخدا یکمم درک کنیم یکم اوضاع سخت شده 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

عزیزم کوچک ترین نشونه از بددلی دیدی همه چیو بهم بزن.. چون دوران نامزدی دوره ایه ک ادما بهترین حالت خودشونو نشون میدن و اگه از الان همچین خصلت بدیو ازش دیدی اصلا خودت رو گول نزن و تمومش کن .. بحث یه عمر زندگیه .. تنها بودن بهتر از زندگی با زجره!

بگو منظور من این بود من به هیچکسی بد نکردم ولی اینکه الان ناراحتم بخاطر قضاوت بیجای  توا که یک حرف الکی رو بزرگ کردی و من و قضاوت میکنی الان حرفتو باور نمیکنه فردا یکی از دشمنی پشتت حرف بزنه ک جنجال بپا میکنه 

2706