2737
2739
عنوان

کله پاچه گذاشتم برا صب بپزه بنطرتون تا ده اماده میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 59 پست
باشه مرسی نوش جان جدی شوخی بود به دل نگیر ولی شکموام خب 

نه عزیزم شما منو حلال کن واقعا همچین قصدی نداشتم شرمنده

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شما هم یه چیزی می خوای بخوری نیا اینجا بگو اینجا بیشتر خانمای باردارو شیر ده هستن چون واقعا سا ...

واقعا خنده داره حرفتون الان همه سایتا تلگرام اینستاگرام حتی خود نینی سایت پر از عکس و دستو  غذاس من فقط یه سوال پرسیدم ک تا ساعت ده میپزه یانه اگه خونده باشین خیلی نارحت شدم دوستم گف دلم خاس ازش حلالیت خاستم اما من نه عکس گذاشتم نه تعریف خاصی کردم

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
2740
من همیشه ۱۰ و ۱۱ شب میزارم ۶ صبح استخوانشم پخته کم کن زیرشو برو بخواب ریز ریز جوش بزنه

اره کم کردم ایشالا میپزه اولین تجربه من هس 

اره یادم نبود اصلا ساعت ۱۲ گذاشتم

تا ۱۰ میمزه مطمعن باش. نوش جان

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
اره کم کردم ایشالا میپزه اولین تجربه من هس 

توش کنی زردچوبه و جوب دارچین هم بریز.. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
واقعا خنده داره حرفتون الان همه سایتا تلگرام اینستاگرام حتی خود نینی سایت پر از عکس و دستو  غذا ...

چرا خود تلویزیون رو نمیگی تبلیغاتشون همه شده خوراکی اونم از نوع اعیونیش 😪

2706