2733
2734

بخابم یوقت آبش خشک نشه🤔 خابمم نمیاد گشنمه۰🤭

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره بابا

تازه مامانبزرگ من از ۹ شب میزاره تا ۹ صب فردا😅هیچیم نمیشخ

البته من متنفرم از کله پاچه و حالم بد میشه تاحالاهم نخوردم

ولی نوش جونتون

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
اره بابا تا ده امادس کله پاچس دیگ سنگ ک نیست

بیشتر شبیه سنگ اخه خیلی سفته دوساعته هیچ تغییری نکرده😂😂

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
2738

زیرش و خیلی کم کن.. نمکم الان نزن‌. کاش از دم غروب بار میذاشتی بهتر میشد.الان خاموش میکردی. صبح گرم میکردی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

اخ که دلم خواست گوشت بشه بچسبه به تنت با هیچ رژیمی اب نشه 

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست.
دلم خاست کوفتت بشه

وااای نگو این حرف رو توروخدا میدونم شوخیه ها 

منم با کاربری قبلیم یکبار عکس غذامو گذاشتم یکی اومد گگفت انشالله کوفتت بشه دلم خواست

یعنی باورت نمیشه یک اعصاب خردی برام پیش اومد یک قاشقم از اونو نتونستم بخورم

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
زیرش و خیلی کم کن.. نمکم الان نزن‌. کاش از دم غروب بار میذاشتی بهتر میشد.الان خاموش میکردی. صبح گرم ...

اره یادم نبود اصلا ساعت ۱۲ گذاشتم

2706