2737
2734
عنوان

چرا همه بهم میگن تو بیخیالی😑😑؟؟؟ شما نظرتون چیه؟؟؟😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 49 پست

ببین دومورد هست الان 

یا تو واقعا مدلت اینجوریه ک استرسی نیستی و ریلکسی 

یا بجایی رسیدی ک زدی به بیخیالی و دست اینده سپردن ...که اگه دومیه نشونه افسردگیه واگه اولیه من بشخصه حال میکنم بااین سبک

زن زندگیم نیستم شاید چون ب چیزایی ک برا من مهمه برا بقیه مهم نیس اون پایین نوشتم چی برام مهمه ...

وای دقیقا تو منی 😱 خیلی شبیه به منی برم تغییر جنسیت بدم باهام ازدواج کن 😂 چون منم آدم مثل خودم کم دیدم و اطرافیان بهم میگن بی خیالی

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه کم روی خودت کار کن اصلا این رفتارا نرمال نیست اول خودت مهمی بعد دیگران خودتو دوست داشته باش ...

خب هیچکس از تنهایی خوشش نمیاد این طبیعت انسانه...ولی من دوستدارم ن تنها کنارم باشن

بلکه من نقش پرنگی داشته باشم توشون ...چون واقعا حرفای بدی نمیزنم خیلی شده نتونن یه مسیله ایو حل کنن خیلیم هیاهو ب پا کنن ولی من با ارامش  راه حلو بدم ب اسم خودشون بزنن راه حلمو .. دوست ندارم حیا هو کنم تا منم ببینن دوست دارم با شخصیت باشم

ببین دومورد هست الان  یا تو واقعا مدلت اینجوریه ک استرسی نیستی و ریلکسی  یا بجایی رسیدی ...

هیچکدوم نیس من ادم ارومی نیستم ولی بعضی چیزا که برا خیلیا مهمه برامن مهم نیست واقعا 

من چیزای دیگ برام مهمه ک برا بقیه مهم نیس 😑😔

2738
خب هیچکس از تنهایی خوشش نمیاد این طبیعت انسانه...ولی من دوستدارم ن تنها کنارم باشن  بلکه من نق ...

ببین عزیزم از نوشته هات مشخصه ادم مهرطلبی هستی این اصلا خوب نیست حفظ ادما به بهای پا گذاشتن روی خودت ارزش نداره این میشه که بعدها میگی دستم نمک نداره دست هیچوقت نمکی نداشته این تعادل رفتار ماست که ادما رو جذب یا دفع میکنه حفظ ادمای سمی در اطرافت که نمیخوان به تو و خواسته هات توجه کنن ارزشی که نداره هیچ اشتباهه

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
ببین عزیزم از نوشته هات مشخصه ادم مهرطلبی هستی این اصلا خوب نیست حفظ ادما به بهای پا گذاشتن روی خودت ...

درسته مهر طلب و خوب گفتی 

شده من یدفع تو جمع ببینم یکی معذب هست با مهربونی تحویلش بگیرم بعد خیلی گستاخانه جوابمو بده ..باز ناراحت نمیشم میگم خب پس معذب نیس بیشعوره ..ولی نمیتونم منم بیشعوراته رفتار کنم

درسته مهر طلب و خوب گفتی  شده من یدفع تو جمع ببینم یکی معذب هست با مهربونی تحویلش بگیرم بعد خی ...

تاپیک قبلت رو خواندم به خودت کمک کن با این روش زندگی نمیکنی داری زندگی روتحمل میکنی

موفق باشی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706