2733
2734

مجرد هم بودم دوستام همیشه میگفتن کاش مثل تو بیخیال بودیم

من اگ یکی تامینم کنه (از لحاظ عاطفی)از جونم براش مایع میزارم همون رفیقایی که تو شرایط سخت اشتباهشونو گردن گرفتم و تنبیح شدم همونا بهم میگن تو بیخیالی ...

..

خواهرم بهم گیر میده ب طرز غذل خوردن لباس پوشیدن راه رفتنم .. در اخر میگه تو بیخیالی 

..

الا ازدواج کردم ۱۶ بهمن هروسیمه ولی ن لباس عروس انتخاب کردم ن وسایلمو چیدم ن لباس پایتختی گرفتم ...بهم میگن Ooo تو چه دل بزرگی داری خیلی بیخیالی 

..

واقعا هم تو فکر این چیزا نیستم حس میکنم خودش جور میشه خب تو عروسی که خانواده داماد منو نمیزارن لخت بمونم اخر یچیز برام میخرن دیگ نخرن هم باز ناراحت نمیشم😐😐 خب وظیفشون نیس اگ خریدن لطف میکنن😐😐 

واقعا بعضی چیزا ک برا خیلیا مهمه برا من مهم نیس 

حتی برام مهم نیس برام سرویس طلا بخرن یا ن برام حلقه طلا بخرن یا نه اصن راضی نیستم بخرن ولی بهشون نمیگما میزارم خودشون هرکار میخوان بکنن 

نظرتون راجب من چیه😑😑😑

تو زن زندگی هستی جفت خودمی کاش مرد بودم میگرفتمت 😍😂

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افسردگی نداری؟، طبیعی نیست دیگه این حجم از بیخیالی

وقتی برات مهم نیست چرا مراسم میگیری چرا ازدواج کردی.ازدواج برات مهمه یا اونم no ؟

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728

چیزایی ک منو تو استرس میندازه اینه ک تنها بمونم کسی دوسم نداشته باشه کنار کسی نباشه بقیه چیزا برام مهم نیس 

ادم مشنگی نیستما که عقلم ب اینچیزا نرسه بگن اها چقد مشنگه فهمش ب اینچیزا نمیرسه نه

من میبینم بقیه رو چیکار میکنن میتونم تقلید کنم ولی برام مهم نیس

2738
چیزایی ک منو تو استرس میندازه اینه ک تنها بمونم کسی دوسم نداشته باشه کنار کسی نباشه بقیه چیزا برام م ...

یه کم روی خودت کار کن اصلا این رفتارا نرمال نیست اول خودت مهمی بعد دیگران خودتو دوست داشته باش عزت نفس داشته باش 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706