2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادم خودش توهر سنی فکر میکنه بزرگه و همه چی میدونه من ۱۹سالگی نامزد کردم الان ۲۲سالمه عکسای نامزدیمو میبینم میگم چقدر انگار کوچیک بودم چقدر عوض شدم بزرگ شدم انگار

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ادما باهم فرق دارن...من ۱۹ سالمه بچه دارم...دختر عموم ۲۵ سالشه هنوز خواستگار را نمیده میگه اماده نیستم!!

چون نامه جرم ما بهم پیچیدند ، بردند به دیوان عمل سنجیدند، بیش ازهمگان گناه ما بود ،ولی ، ما را به محبت علی(ع)بخشیدند.
2731

من الان 21 سالمه تمام افکار و عقایدی که تو سن 20 سالگی داشتم تغییر کرده اگرچه من بیشتر از سنم رفتار میکنم  

درکل بستگی به طرف داره یکی 20 سالشه اندازه یه 30 ساله پختس و برعکس 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2740

من ۲۰سالمه چهارساله متاهلم از من به تو نصیحت

تا درستو نخوندی و یه سری کارایی ک دوست داری تجربه نکردی سمت ازدواج نرو مگر این ک به ازدواج علاقه مند باشی 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

باید تلاش کنه و پیشرفت کنه 

برای ازدواج هنو وقت هست گلم

میتونی هنری چیزای که علاقه داری رو دنبال کنی

خدایا ،                                                                  حرام کن بر دل های ما اندوه دنیا را                                                                                                      برای کشف اقیانوس های جدید ، باید جرئت ترک ساحل را داشت ؛ این دنیا ، دنیای تغییر است نع        تقدیر .
زیر ۲۰ این چرخش خیلی مهم تو بگی بهترینم باشی  ولی زیر ۲۰ واقعا اشتباه

بیشتر منظورم کسایی هستن که فکر میکنن کلا با سن میشه همه چیو تعیین کرد من یه دوست دارم ۱۸ ساله و ی دوست دارم ۳۴ سالشه وااااااقعا ۱۸ سالهه بیشتر از ۳۴ سالهه میفهمه پس سن ملاک درستی واسه سنجش نیست

هرکی وابسته به شرایط خودش باید انتخاب کنه سن ملاک نیست اما من دوماه دیگه ۲۰ سالم میشه الان چهارماه تو اقدامم برای نی نی ولی واقعا دلم نمیخواد ۲۰ بشم حس میکنم از ۲۰ سالگی به بعد دیگه زندگی رو دور تند میچرخه و زود پیر میشم دوست داشتم ۱۸ ثابت بمونم😖😖😖

مگه دوره ی جاهلیته یاخودت توجاهلیتی؟

ایشون اگه اشتباه نکنم خانواده فرستادنشون روسیه تحصیل کنن عمق فاجعه رو متصور بشید لطفا

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃
2706