2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای همه نمیشه یک نسخه پیچید، هرکسی خودش متوجه میشه که به بلوغ فکری رسیده یا نه، فقط من معتقدم دهه سوم زندگی، طلایی ترین دهه ی زندگیه، هرکار مهمی داری توی همین دهه شروع کن

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

من 20سالمه برا زندگی مشترک بنظرم سنم کمه

ی بار بهم گفتن تو چه مسلمانی هستی ک صیغه رو قبول نداری؟!باید بگم من بی مذهبم ،مشکل داری ریپلای نکن،نمیخواد منو نصیحت کنی ک بیا و مذهب دار شو 😏تو مذهبتو بگیرو گناه نکن،ی بار گفتن اسلام بدون مذهب کشکه،مگه زمان پبامبر مذهب بود ک منم مذهب داشته باشم! ؟من که غیبت نمیکنم ،روزمو میگیرم،تهمت نمیزنم،دروغ نمیگم،نمازم سرجاشه،روزمم همینطور ،من مسلمانیم کشکه 😐تنها چیزی ک مذهب ب من یادداد این بود ک مذهب تفرقه انگیزه 😐هرجا میرسن میگن اسلام نابود کننده انسانیته،ن عزیز این مذهبه ک نابود کننده اس،فقط بخاطر مذهب فحاشی میکنن،تهمت میزنن ،حاضرم بی مذهب بمیرم اما شبیه شماها نباشم،شدیداااابا صیغه مخالفم و معتقدم عین زناست و کلاه شرعیه،اگه مشکلی با امضام داری .و عین عقده ای ها گزارش بزنی ک اخر حیوانیتی 😏
2731
2738
از ۱۳ به بعد برا ازدواج مناسبن

شوخی قشنگی بود

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             

بستگی به بلوغ فکری وعاطفی فرد  داره ممکنه یه دختر ۱۸ ساله کاملا یه زندگیو مدیریت کنه ویکی با ۵۰ سال سن نتونه البتع باید مورد ازدواج مناسب که بدلش بشینه هم باشه وگرنه به صرف ازدواج کردن به اولین خواستگارش بعله بگه اشتباهه باید سبک سنگین کنه شرایط خودش وخواستگاراشو 

من ک از ۲۰ سالگی کلا فرار میکنم ولی خب تاچن مدت دیگ ۲۰ تموم میشم فراری در کار نیس از نظرازدواجم اگر موقعیت خوب داری فعلا یابگو صبرکنه نامزدی باش خیلیا بعداز ی سن دیگ خاستگارای خوبشونو ازدس میدن

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...

چ خبره امشب تو سایت!

یکی پست زده ۱۷ سالگی

اون یکی زده ۱۶

اینم ۲۰

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
18 تا 20 باید فقط عشق کرد بعد هر جور خواستی بگذرون

کنکور هس ،باید درس خوند ۵۰ سال زندگیتو تضمین کرد 

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
2706