2733
2739

به نظرتون شاغل بودن خوبه یا مثل اکثر مامانا خانه دار

بچه هایی که مادرشون شاغل بودن ،سخت نبود واستون؟

شاغل

اگه آرامش میخوای هیچ کدوم از اتفاقلب خودمه ولی هرموقع باهاش بحث میکنم طرف تورو میگیره🙄😒 سه تاصلوات می فرستی  واسه رسیدن ب هدفم😘خواهری بفرس😃ان شاالله به مراد دلتون برسید😻♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

شاغل بودن 

مامانم خونه داره و من دوست ندارم 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

باعث شد از بچه های اکثر خانه دار ها مستقل تر و موفق تر بشیم

مادر بی مسئولیت باشه فرقی بین شاغل و خانه دار نیست

ولی حداقل بچه های مادر شاغل عادی یاد میگیرند که زن لزوما نباید توی خونه بمونه 

😁

شاغل بودن خوبه ولی من کلا بیرون نمیتونم کار کنم خیلی زود خسته میشم

در حد کلاسای مختلف باشگاه دانشگاه میتونم تحمل کنم

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....