2737
2739
عنوان

نسل جدید شاغل بودن رو بیشتر میپسندن یا خانه داری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1078 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاغل داریم تا شاغل و خانه دار داریم تا خانه دار

من شاغل میشناسم بچه هاش و همسرش کمبودی حس نکردن خونش همیشه تمیز بوده خودش همیشه مرتب و شیک بوده.

خانه دار هم میشناسم همیشه شلخته بوده بچه هاش و همسرش بودنشو حس نکردن.

و برعکس.

پس بستگی به آدمش داره.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2731
2740

بنظرم این راحت طلبی رو خیلی از خانوما باید بزارن کنار

صد در صد شاغل بودن بهتره

باتوجه به جامعه خودمون بشدتتتت نیازه یه خانم شاغل باشه  هم استقلال مالی هم فردی و هم اینکه توی جامعه هست و یاد میگیره از پس خودش بربیاد

من شاغلم و دستم توجیب شوهر

😁😁😁👍👍 درستش همینه😁😁

شاغل باشید تا هیچ وقت یه مرد به واسطه ی پولش نتونه بهتون زور بگه

شب تا صبح صبح تا شب تو خونه کار کنه بچه داری کنه به چشم‌مرد انگار هیچ کردی نکردی و یه زن بیکار میبینتتون و همین باعث میشه یکم احساس قدرت و برتری نسبت به زنش داشته باشه

شاغل و دست به حیب باشید تا زندگی برابری داشته باشید و روابطتون براساس عشق و علاقه باشه نه برتری و زیردست بودن

خانه داری شغل نیست ،شغل چیزی هست که در ازای کار پول بدن ، و به نظرم مقایسه شما درست نیست

،و باید رشته تحصیلی خانه داری در دانشگاه تدریس بشه و مادر یا پدر فرقی نداره در خانه کار کند و ماهیانه پول بگیرد و توسط بازرسین یا مددکار اجتماعی بررسی شود کارشون